Suma zamówienia

Łap okazje! Teraz kupisz druga parę butów za -50%

REGULAMIN PROMOCJI „DRUGA PARA -50%”

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorami akcji promocyjnej „Druga para -50%” jest:

BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. gen. K. Sosnkowskiego 83, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

 1. Akcja Promocyjna „Druga para -50%” zwana dalej Promocją obowiązuje w dniach 09.05.2016 – do odwołania, z zastrzeżeniem punktu 1. Warunki i zasady udziału w promocji.
 2. Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych BARTEK na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Lista sklepów znajduje się na stronie bartek.com.pl oraz w sklepie internetowym BARTEK działającym w domenie bartek.com.pl.
 3. Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach promocji, jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego [1].
  Warunki i zasady udziału w promocji
 1. Czas trwania promocji obejmuje okres 09.05.2016 – do odwołania Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania promocji.
 2. Każda osoba, o której mowa w pkt. 4 Postanowień Ogólnych Regulaminu, która w okresie trwania Promocji dokona zakupu dwóch par obuwia marki BARTEK, spośród obuwia przeznaczonego do sprzedaży promocyjnej, dostępnego w danym sklepie, ma możliwość zakupu drugiej pary z rabatem -50% wg poniższego schematu.
 3. Obuwie promocyjne wiosenne to czółenka, półbuty i trzewiki.
Przykładowe zakupy promocyjne: Wiosna + Wiosna – upust 50% na tańszą parę Sandał + Wiosna – rabat 50% na obuwie wiosenne Pół-sandał + Wiosna – rabat 50% na obuwie wiosenne Sandał + Sandał – brak promocji
 1. Udzielony rabat z tytułu Promocji „Druga para -50%” nie łączy się z innymi promocjami oraz strefami wyspowymi, jakie mogą być udzielane w salonach marki BARTEK.
 2. W Promocji „Druga para -50%” nie biorą udziału Mini First Step, Marki Obce, asortyment dodatkowy, kapcie oraz obuwie profilaktyczne.
 3. Rabat musi zostać zrealizowany w momencie dokonywania zakupu. Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego. Po wystawieniu dokumentu fiskalnego nie ma możliwości skorzystania Promocji.
 4. Zwielokrotnienie ilości zakupów nie uprawnia klienta do uzyskania rabatu wyższego niż 50% na drugą parę.
 5. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że przy każdych zakupach w salonie dokona zakupu przynajmniej 2 par obuwia.
 6. Salony BARTEK w Promocji „Druga para -50%” dopuszczają możliwość wymiany lub zwrotu towaru, na który został udzielony rabat (druga para) z zachowaniem postanowień Regulaminu Wymiany i Zwrotów dostępnego w salonach BARTEK. W przypadku zwrotu produktu/produktów, na zakup których został udzielony rabat zgodnie z powyższymi postanowieniami, salon BARTEK zwraca tylko i wyłącznie cenę rzeczywiście uiszczoną za zakupiony/e produkt/produkty. Możliwa jest wymiana w przypadku pary pierwszej zakupionej w ramach tej promocji zgodnie z Regulaminem Wymiany i Zwrotów, natomiast w przypadku zwrotu możliwy jest zwrot obu par zakupionych w ramach promocji, pary na który został udzielony rabat lub zwrot pary pierwszej z równoczesnym anulowaniem rabatu na druga parę i wyrównaniem różnicy przez Kupującego.
    Postanowienie końcowe
 1. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie bartek.com.pl oraz w salonach BARTEK.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.bartek.com.pl oraz udostępniana w formie pisemnej informacji w salonach.
 3. Biorąc udział w promocji Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady promocji określone w regulaminie
 4. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.
  Art. 221 Kodeksu cywilnego - Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową
BARTEK ponownie w WOLA PARK w Warszawie – skorzystaj z promocji 30 zł na obuwie
Poprzedni
BARTEK ponownie w WOLA PARK w Warszawie – skorzystaj z promocji 30 zł na obuwie
ZAPRASZAMY DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI W SKLEPACH SIECI BARTEK
Następny
ZAPRASZAMY DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI W SKLEPACH SIECI BARTEK
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!