Suma zamówienia

Dostawy i zwroty

Dostawy i zwroty zamówień internetowych

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii i jest realizowana dla bezpieczeństwa przesyłki i wygody Zamawiającego poprzez firmę kurierską DPD, InPost oraz paczkomaty InPost.

Firma kurierska DPD:

- Pobranie - 15 zł
- Przedpłata na konto - 15,00 zł

Firma kurierska InPost:

- Pobranie - 15 zł
- Przedpłata na konto - 15,00 zł

Paczkomaty 24/7* - 15,00 zł
*paczki do 25 kg

W związku z promocją koszt wysyłki na terenie Polski dla zamówień powyżej 150 zł na adres podany w Formularzu, zostanie pokryty przez Sprzedawcę i wysłany firmą kurierską DPD, InPost lub Paczkomat Inpost zgodnie z wyborem klienta złożonym w zamówieniu. Promocja trwa do odwołania.

Wysyłki zagraniczne

Wysyłka zamówień poza granicę Polski jest możliwa tylko po wykonaniu przedpłaty i tylko na terenie Unii Europejskiej.
Przesyłki zagraniczne są wysyłane tylko firmą kurierską DPD.
Koszty przesyłki za zamówienia zagraniczne:

W związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE z dniem 17.12.2020 jesteśmy zmuszeni czasowo wyłączyć możliwość dostawy do tego kraju. Jednocześnie informujemy, iż pracujemy nad możliwością przywrócenia dostawy.

Austria 30 zł
Belgia 30 zł
Bułgaria 50 zł
Chorwacja 50 zł
Czechy 30 zł
Dania 30 zł
Estonia 30 zł
Finlandia 50 zł
France 30 zł
Grecja 50 zł
Hiszpania 40 zł
Holandia 30 zł
Irlandia 30 zł
Litwa 20 zł
Luksemburg 30 zł
Łotwa 20 zł
Niemcy 20 zł
Portugalia 30 zł
Rumunia 50 zł
Słowacja 30 zł
Słowenia 30 zł
Szwecja 60 zł
Węgry 20 zł
Włochy 70 złZwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 30 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z punktem VI.1 Regulaminu.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego

3. Firma Wojas S.A. uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

Wojas S.A.,
ul. Sądowa 17
34-400 Nowy Targ, z dopiskiem
"ZWROT - sklep internetowy"

Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników udostępniamy darmowe zwroty w panelu klienta. Darmowy zwrot jest poprzez kuriera DPD, sieć punktów DPD Pickup oraz sieć paczkomatów Inpost.

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5.To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu na to samo konto, z którego zostało zamówienie opłacone. W przypadku zamówień za pobraniem zwrot nastąpi na konto podane w formularzu odstąpienia od umowy.

6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy tj. WOJAS S.A., ul. Sądowa 17, 34-400 Nowy Targ oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.


Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

Protokół zgłoszenia reklamacji

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!