Suma zamówienia
Hiper lekkie i elastyczne

Buty profilaktyczne dla dziewczynki

190 produktów
Kategorie

Wygodne buty profilaktyczne dla dziewczynki

Stopy warunkują odpowiednią postawę naszego ciała. Chcąc zapewnić im odpowiednie fundamenty do zdrowego i bezpiecznego rozwoju, należy zadbać o najwyższej jakości obuwie. Buty profilaktyczne dla dziewczynki stanowią podwalinę dla zrównoważonego rozwoju kostno-stawowo-mięśniowego, co z pewnością zaowocuje w późniejszym życiu. W przypadku, gdy na profilaktykę jest już jednak za późno, niezbędne będzie postawienie na buty ortopedyczne.

Buty profilaktyczne dziewczęce – po to, by zapobiegać

Dziecięce stopy będące w fazie wzrostu są niezwykle podatne na różnego rodzaju deformacje i zniekształcenia. Aby im zapobiec, należy zagwarantować młodym stópkom warunki do bezpiecznego rozwoju. Właśnie tutaj swoje zadanie mają buty profilaktyczne dla dziewczynki. Nieodpowiednio dobrane obuwie może prowadzić nie tylko do problemów z chodem, ale przede wszystkim do trwałych deformacji stóp, wad rozwojowych czy wad postawy. W trosce o ich zdrowie, marka BARTEK gwarantuje najwyższej jakości buty profilowane dla dziewczynki, które zaprojektowane zostały przy wsparciu specjalistów z dziedziny ortopedii i mistrzów przemysłu skórzanego.

Trzewiki profilaktyczne dla dziewczynki z myślą o zdrowym rozwoju stóp

Półbuty profilaktyczne dla dziewczynki, jeśli są odpowiednio użytkowane, zapobiegają powstawaniu takich wad kończyn dolnych jak: koślawość kolan i stóp, szpotawość stóp, płaskostopie podłużne i poprzeczne, stopy płasko-koślawe czy wiotka stopa. Z tego powodu są przeznaczone dla dzieci ze zdrowymi stopami. 

Twoje dziecko jest w trakcie leczenia zniekształceń wzrostowych i wad kończyn dolnych? W ofercie znajdziesz też trzewiki profilaktyczne rehabilitacyjne, które wspomagają terapię. Wszystkie mają status wyrobu medycznego, co potwierdza ich prozdrowotne działanie.

Buty ortopedyczne dla dziewczynki – specjalistyczne narzędzie w leczeniu wad stóp

Buty i kapcie ortopedyczne dla dziewczynki bardzo często są mylnie utożsamiane z obuwiem, które ma zapobiegać deformacjom stóp. Tymczasem należy pamiętać, że to buty profilaktyczne dziecięce stworzone zostały po to, by zapobiegać różnym wadom. W momencie, gdy na profilaktykę jest już za późno, swoją rolę muszą odegrać właśnie buty ortopedyczne dla dziewczynki, które są specjalistycznym narzędziem służącym do korekcji istniejących już wad stóp i zapobiegania pogłębianiu się deformacji. Wychwycenie i zdiagnozowanie takiej wady na wczesnym etapie daje ogromne możliwości jej korekcji. Wówczas warto postawić na sandały ortopedyczne dla dziewczynki czy kapcie ortopedyczne. Pamiętajmy jednak, że decyzję o kupnie takiego obuwia musi podjąć lekarz ortopeda. Wówczas buciki wykonywane są na zamówienie, zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Buty profilowane dla dziewczynki – zdrowa stopa pod szyldem marki BARTEK

Buty profilaktyczne dla chłopca czy buty profilaktyczne dla dziewczynki wyglądem zewnętrznym nie różnią się niczym od klasycznego obuwia. Ich konstrukcja jest jednak pomyślana tak, by gwarantować najwyższe wsparcie oraz maksymalną wygodę młodej stopie. W przypadku butów profilowanych bardzo ważny jest sztywny tylnik, który gwarantuje utrzymanie pięty w odpowiedniej pozycji. Elastyczna podeszwa z termokauczuku dodaje butom giętkości i nie ogranicza ruchów stópki. Kluczowe są także sztywne zakładki zabezpieczające pięty oraz kołnierz wypełniony miękką pianką, która chroni kostki. Co więcej – buty profilaktyczne dla dziewczynki BARTEK zapinane są na rzepy, dzięki czemu możemy optymalnie dopasować je do tęgości stopy dziecka.

Obuwie profilaktyczne dziewczęce, czyli zdrowy rozwój w dobrym stylu

Nosząc obuwie profilaktyczne, dziewczynka nie tylko zdrowo się rozwija, ale też ładnie wygląda. Buty nie różnią się wizualnie od klasycznego obuwia. Są starannie wykonane w nowoczesnym, estetycznym stylu z wysokiej jakości skóry naturalnej (licowej, nubuk, weluru). 

Trzewiki profilaktyczne dla dziewczynki, sandałki, półbuty? W sklepie Bartek znajdziesz modele na każdą porę roku. Atrakcyjne kolory i pełne wdzięku wzory sprawią, że dziewczynka chętnie będzie je nosić na co dzień. 

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!