Suma zamówienia
Hiper lekkie i elastyczne

Outlet buty dziewczęce

183 produktów
Buty (183)
Kategorie

Kupując buty dla dziecka, niezależnie od jego wieku, rodzice muszą kierować się przede wszystkim wygodą malucha, nie zaś wyglądem butów. Całe szczęście w naszym sklepie można znaleźć piękne i wygodne buty dziewczęce. Outlet to jedno z miejsc, w których możecie znaleźć buciki w okazyjnych cenach. Czym kierować się przeszukując outlet? Buty dziewczęce z naszego sklepu z pewnością zwrócą Waszą uwagę pod kątem wyglądu. Jednak co z wygodą? Jak wybrać najbardziej komfortowe buciki dla dziewczynki?

Outlet – buty dziewczęce od pierwszego kroku

Kupowanie bucików niemowlętom jest czymś, co robi wiele rodziców. Niestety takie zakupy są zupełnie niepotrzebne. Dzieci, które jeszcze nie postawiły pierwszych kroków, nie potrzebują butów. Co więcej – obuwie może utrudnić stopom prawidłowy rozwój. Buty są potrzebne dziecku dopiero wtedy, gdy zaczyna ono poruszać się po podłożu na stopach. Ma ono na celu zamortyzowanie wstrząsów i ochronę stóp i pozostałych elementów narządu ruchu. Jeśli Wasze dziecko już zaczęło chodzić, w naszym outlecie znajdziecie buciki, które są idealne do stawiania pierwszych kroków na zewnątrz.

Jakie wybrać buty dla dziewczynek – outlet bartek.com.pl

Zakup butów dla dziecka nie jest najłatwiejszym zadaniem na świecie. Wymaga cierpliwości oraz znajomości potrzeb malucha i jego stóp. Podczas zakupów warto zwracać uwagę na kilka konkretnych elementów, które zapewnią dziecku komfort i bezpieczny rozwój stóp:

-Elastyczna i lekka podeszwa – podeszwa butów powinna pracować razem ze stopą dziecka. Musi zginać się na linii stawów palców.

-Gruba podeszwa – podeszwa musi być także gruba, by móc amortyzować wstrząsy powstające podczas chodzenia i biegania. To istotne zwłaszcza w butach sportowych.

-Oddychające materiały – zwróćcie uwagę na to, z jakich materiałów powstało obuwie. Czy są naturalne bądź umożliwiają stopie swobodne oddychanie - to zmniejsza ryzyko nadpotliwości stóp, a co za tym idzie powstawania groźnych grzybów i drobnoustrojów. Szczególnie sandały dziewczęce muszą spełniać te funkcje, aby nie odparzać delikatnej skóry stóp.

-Zapiętki – dzieci do ósmego roku życia powinny nosić obuwie, które stabilizuje ich piętę. Dzięki temu ryzyko powstania wad stopy znacznie się zmniejsza.

Buty dziewczęce – outlet przeszukaj z dzieckiem

Wielu rodziców zapomina o tym, że od pewnego wieku ich dziecko jest osobą o konkretnych potrzebach, ale także guście. Nie wykluczajcie swojej pociechy z procesu decyzyjnego – kiedy kupujecie dla niej buciki, spytajcie o to, które podobają jej się najbardziej. Pokazujecie w ten sposób, że zakup obuwia jest czymś przyjemnym, z czego można się cieszyć. Dodatkowo maluch zauważa, że jego zdanie jest istotne podczas podejmowania decyzji. Z czasem to zaprocentuje, gdy dziecko będzie chętnie szukało dla siebie wygodnych butów.

Outlet – buty dziewczęce w odpowiednim rozmiarze

Pamiętajcie, że najważniejsze jest znalezienie bucików, które są idealnie dopasowane do stopy. Bez ciasnoty czy zbyt dużych przestrzeni. W tym celu koniecznie zmierzcie stopę dziecku – od najbardziej wystającego palca (najczęściej jest to paluch) do pięty. Do wyniku dodajcie 0,7 cm, a następnie porównajcie wynik z tabelą rozmiarów. Dzięki temu znajdziecie buciki, które będą pasować na stopę dziecka jak ulał. Bez ryzyka, że buciki kupione przez Internet trzeba będzie oddać.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!