Suma zamówienia
Nowa kolekcja 2024

Buty do nauki chodzenia

177 produktów
Kategorie

Komfortowe i bezpieczne buty do nauki chodzenia

Kiedy maluch zaczyna stawiać pierwsze kroki, warto wspomóc go w prawidłowym rozwoju, kupując w tym celu pierwsze buty do nauki chodzenia. BARTEK to marka z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku obuwniczym – nieustannie proponujemy naszym klientom obuwie cechujące się ponadprzeciętną jakością wykonania. 

Buty do nauki chodzenia stanowią niezwykle ważny element rozwoju Twojego dziecka. Marka BARTEK oferuje specjalnie zaprojektowane obuwie – sandałki, trzewiki i kapcie do nauki chodzenia, które wspierają maluchy podczas opanowywania nowej umiejętności. 

Sprawdź bogaty asortyment sklepu BARTEK i wybierz buty do nauki chodzenia dla najmłodszych pociech. W naszej bogatej kolekcji znaleźć można komfortowe i bezpieczne buciki dla chłopców i dziewczynek w stylowej odsłonie, zachwycającej mnogością wzorów i kolorów.

Pierwsze buty do chodzenia – wysoka jakość bucików BARTEK

Buciki do nauki chodzenia BARTEK zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o dzieciach stawiających samodzielnie pierwsze kroki. Nasze produkty powstają we współpracy z ortopedami, dzięki czemu idealnie odpowiadają dziecięcym potrzebom. Buciki do chodzenia wspierają prawidłowy rozwój stopy i pomagają odpowiednio ukształtować układ kostny. 

Pierwsze buty dla dziewczynki i pierwsze buty dla chłopca z serii MINI FIRST STEPS  zostały stworzone z myślą o dzieciach, które są na etapie nauki chodzenia. Komfort i bezpieczeństwo bucików oraz gwarancję prawidłowego rozwoju i funkcjonowania stopy dziecka potwierdza znak Zdrowa Stopa.

Najczęściej zadawane pytania

Buty dla dzieci do nauki chodzenia – jakie cechy powinny być istotne dla rodzica?

Kupując pierwsze buty dla dzieci do nauki chodzenia, rodzice powinni wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim ważna jest specjalna konstrukcja bucików do nauki chodzenia, która będzie zabezpieczać małe stopy i wspierać ich zdrowy rozwój. W BARTEK wiemy doskonale, jak ważną rolę w rozwoju dziecka pełnią buty do nauki chodzenia. Dlatego proponujemy rodzicom produkty znakomitej jakości – obuwie zaprezentowane w naszym sklepie wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa, wygody i trwałości. 

Jakie buty do nauki chodzenia będą odpowiednie?

Pierwsze buciki dla dziecka do chodzenia powinny być wyposażone w miękkie, elastyczne i wyprofilowane podeszwy antypoślizgowe, pozwalające na naturalne ruchy stopy. Ważne są również sztywny zapiętek, zapobiegający przesuwaniu się stopy oraz stabilne wsparcie wokół kostek, które będzie wspomagać malucha w utrzymaniu równowagi podczas prób chodzenia. Buty muszą być odpowiednio szerokie z przodu, aby pociecha mogła bez trudu poruszać palcami. Dobrze, aby buty dla dzieci do nauki chodzenia były lekkie, co zapewni maluchowi dużą swobodę ruchów. Pierwsze buty dla dziecka powinny być również wykonane z naturalnego materiału, aby pozwolić małej stopie oddychać. Niezbędne są też praktyczne regulowane rzepy, umożliwiające idealne dopasowanie pierwszych bucików dla dziecka do jego stopy.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!