Suma zamówienia

O nas

Nasza podróż zaczęła się z pragnienia zapewnienia dzieciom nie tylko obuwia, lecz także bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju. Skupiamy się nie tylko na dostarczaniu jakościowych butów, ale również na tworzeniu środowiska, w którym dzieci swobodnie rozwijają swoją wyjątkowość. BARTEK to więcej niż obuwie; to partnerstwo w podróży, gdzie każdy krok ma znaczenie.

Zdrowie

Zdrowie

BARTEK to nie tylko marka z ponad 30 letnim doświadczeniem to wspólne wartości: to miłość, oddanie, to zdrowy i zrównoważony rozwój
BARTEK to możliwość przekazania słów „Kocham Cię i nigdy nie przestanę”
BARTEK to my – rodzice, dzieci, przyjaciele, współpracownicy
BARTEK to również Wy – Ci, którzy wierzą w nas i w nasze wartości, Ci, którzy rozwijają się z nami i Ci którzy wymagają czegoś więcej, bo bez Was nie byłoby nas.

Bezpieczeństwo

A jesteśmy już ponad 30 lat i przez cały ten okres zapewniamy miłość, bezpieczeństwo i zdrowy rozwój w tworzonym przez nas obuwiu. Od tego czasu wprowadziliśmy wiele innowacji, jednak jedno pozostało w niezmiennej formie – niezawodna jakość, dokładnie ta, którą pamiętamy wszyscy z lat naszej młodości, to ona przyświeca nam w tej cudownej drodze rozwoju marki. Dzięki niej zyskaliśmy Wasze zaufanie i to ona pozwoliła nam iść dalej, bo każdy kolejny krok zbliża nas do Was! A nie będziemy kłamać, my Was po prostu uwielbiamy!

Bezpieczeństwo
Doświadczenie

Doświadczenie

Zespół tworzący buciki to specjaliści, dla których poznawanie potrzeb rozwojowych dziecka jest pasją. Codziennie pracujemy nad tym by buty jak najlepiej odpowiadały anatomii dziecięcych stóp. Co sezon poddajemy je specjalistycznym testom przeprowadzanym przez niezależne instytucje, które potwierdzają ich wysoką jakość.

Rozwój

Chcąc utrzymać szeroką gamę proponowanych produktów i sprostać potrzebom naszych klientów co roku przygotowujemy około 500 autorskich wzorów, które opracowywane są wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin, by zagwarantować najwyższe walory jakościowe. Pomaga nam w tym współpraca z antropologami i lekarzami ortopedii z Instytutu Przemysłu Skórzanego, która pozwala na rozwój oraz stałe zdobywanie nowej wiedzy, dzięki czemu możemy tworzyć wyjątkowe buty, dostosowane do wymagań rozwojowych dzieci.

Zobacz kolekcję
Rozwój
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!