Suma zamówienia

Membrana Sympatex Reflextion

W ofercie firmy BARTEK znajduje się obuwie z nieprzemakalną membraną SYMPATEX, która nie zawiera żadnych kanalików i porów zapewniając jednocześnie wysoki przepływ wilgoci, pozwalając twoim stopom na oddychanie, wciąż pozostając suchą w środku.
 

\"SYMPATEXW ofercie firmy BARTEK znajduje się obuwie z nieprzemakalną membraną SYMPATEX. W przeciwieństwie do innych wodoodpornych membran, SYMPATEX nie zawiera żadnych kanalików i porów zapewniając jednocześnie wysoki przepływ wilgoci, pozwalając twoim stopom na oddychanie, wciąż pozostając suchą w środku. Sympatex® jest również odporny na zanieczyszczenia, zatykanie brudem, pyłem i substancjami oleistymi. Membrana składa się z dwóch związków - poliestru i polietylenu. Poliester odpycha wodę (hydrofobowy), zaś polietylen wchłania wodę (hydrofilowy). Tak dobrany skład pozwala na wydalanie pary wodnej na zewnątrz buta, bez potrzeby tworzenia mikrokanalików (Inteligentna membrana hydrofilowa).

Od kilku sezonów firma BARTEK stosuje membranę SYMPATEX REFLEXION, czyli membranę z dodatkową powłoką z aluminium stosowaną w celu zwiększenia odporności obuwia na niskie temperatury. Z badań wykonanych w Instytucie Przemysłu Skórzanego w Krakowie wynika, że obuwie SYMPATEX REFLEXION z wkładką z aluminium jest ponad 2 razy cieplejsze od obuwia wykonanego na ociepleniu z podszewki owczej.

\"BARTEK_PRZEK\"

 

Membrana SYMPATEX REFLEXION to zdecydowanie mniejsza utrata ciepła stóp dziecka, stanowi nieprzepuszczalna barierę dla deszczu, błota i śniegu. Dzięki temu buty pozostają wewnątrz zawsze suche. SYMPATEX REFLEXION odprowadza nadmiar wilgoci wydzielanej przez stopę, pozwala na jej oddychanie i chłodzenie podczas wysiłku. Reguluje temperaturę stóp, przez co zapewnia im utrzymanie odpowiedniego mikrokliatu, a tym samym zapewnia komfort i higienę. Dodatkowa aluminiowa powłoka na membranie sprawi, że buty są nawet 2xcieplejsze.


 
\"PL\"
Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!