Suma zamówienia

Nasza firma

BARTEK jest polską firmą, największym producentem obuwia dziecięcego w kraju i jedyną tak liczną siecią w Europie, posiadającą obuwie wyselekcjonowane dla dzieci w wieku 1-10 lat. Od początku swojej działalności wyprodukowaliśmy już ponad 12 milionów par

Mówiąc buciki BARTEK mamy na myśli komfort i zdrowy rozwój dzieci

zasada ta towarzyszy nam już ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz zaufanie rodziców. Wciąż pracujemy nad tym by to zaufanie utrzymywać.

O nas:

Wiemy jak ważna jest jakość bucików dla dziecka, bo my też jesteśmy rodzicami 

BARTEK jest polską firmą, największym producentem obuwia dziecięcego w kraju i jedyną tak liczną siecią w Europie, posiadającą obuwie wyselekcjonowane dla dzieci w wieku 1-10 lat. Od początku swojej działalności wyprodukowaliśmy już ponad 12 milionów par butów, a nasze produkty można kupić na całym świecie.

Historia:

 Historia firmy BARTEK sięga początku lat 90 – swoją działalność firma rozpoczęła w 1991 roku. Rodzice właściciela firmy Pawła Bartnickiego – Janusz i Bożena Bartniccy, byli związani z branżą obuwniczą znacznie wcześniej przez pracę w państwowym zakładzie „Syrena”. Zdobyli tam doświadczenie, które pozwoliło otworzyć własną firmę WYKROMAX – dziś jeden z największych producentów wykrojników do obuwia w Polsce. Senior Bartnicki zajmował się również handlem maszynami do produkcji obuwia. Na początku lat 90, kryzys ekonomiczny spowodował upadek przedsiębiorstw państwowych i wielu producentów wyprzedawało maszyny,  urządzenia i wyposażenie, które stało bezczynnie w halach fabryk. Janusz Bartnicki postanowił zainwestować w zakup i modernizację maszyn, celem dalszej ich odsprzedaży. Był to bardzo trudny czas i nikt nie był zainteresowany modernizacją linii produkcyjnych. Niewykorzystany park maszynowy zaintrygował Pawła Bartnickiego, który dostrzegł olbrzymi potencjał w niewykorzystywanych urządzeniach. Postanowił założyć firmę produkującą obuwie. Początkowo firma specjalizowała się w obuwiu damskim i tekstylnym. W tym czasie produkcja wynosiła 80 tys. par rocznie, a firma zatrudniała 25 osób. Narodziny pierworodnego syna uświadomiły młodemu biznesmenowi, że na rynku polskim, był bardzo duży problem wysokiej  jakości butów dla dzieci. Po przeprowadzeniu badania rynku okazało się, że jest to nisza, którą warto wykorzystać. Postanowiono zmienić profil firmy na produkcję obuwia dziecięcego. Tak powstała marka BARTEK, która dba o prawidłowy rozwój stóp dzieci. W roku 1994 znacznie zwiększono zatrudnienie firmy przekształcając ją z zakładu rzemieślniczego w zakład produkcyjny. Odnowiono także park maszynowy i rozbudowano halę produkcyjną. Aktualnie dla firmy pracuje prawie 1100 osób, a roczna produkcja to około 800 tys. par butów z czego blisko  40% stanowi eksport na rynki wschodnie i zachodnie.

 \"bartek_historia2\"

Nasze salony:

Posiadamy 41 sklepy firmowe w całej Polsce, współpracujemy z 200. sklepami multibrandowymi w kraju i z ponad 250 placówkami multibrandowymi za granicą. Modele dostępne są również w sklepie internetowym na www.sklep.bartek.com.pl.

Nasza jakość:

Zespół tworzący buciki to specjaliści, dla których poznawanie potrzeb rozwojowych dziecka jest pasją. Codziennie pracujemy nad tym by buty jak najlepiej odpowiadały anatomii dziecięcych stóp. Co sezon poddajemy je specjalistycznym testom przeprowadzanym przez niezależne instytucje, które potwierdzają ich wysoką jakość (Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka nr OP-4815, ważna jest do 31.12.2018, znak Zdrowa Stopa).

\"IMID_99x100\" \"logo_zdrowa

 

Prawidłowy rozwój dziecka zależy również od właściwego dopasowania butów do jego stóp Dlatego w naszych salonach stawiamy na osoby wykwalifikowane, które posiadają gruntowną wiedzę na temat obuwia dziecięcego. Salony wyposażamy w narzędzia, takie jak specjalistyczne miarki do stóp, które ułatwiają właściwe dobranie bucików.

Różne fazy rozwoju dziecka to również różne potrzeby stóp. Buty i ich konstrukcja muszą odpowiadać tym potrzebom. Niezależnie, czy mówimy o dziecku, które zaczyna chodzić, czy o nastolatku, który pragnie wyróżnić się w otoczeniu koleżanek i kolegów, buty muszą zapewniać zdrowie stóp. To jakie buty nosimy w dzieciństwie przekłada się na nasze zdrowie w życiu dorosłym.

W firmie BARTEK co roku przygotowujemy ok. 1200 wzorów bucików, w różnych wersjach kolorystycznych. Są to projekty autorskie, opracowywane wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin, by zagwarantować najwyższe walory jakościowe. Wspólnie z antropologami i lekarzami ortopedii z Instytutu Przemysłu Skórzanego prowadzimy też cykliczne badania stóp dzieci w ramach programu Akademia Zdrowej Stopy BARTEK. Dzięki temu stale zdobywamy nową wiedzę, która pozwala tworzyć buty, dostosowane do wymagań rozwojowych dzieci.

Grupa rozmiarowa Rozmiary
MINI FIRST STEPS 18-24
Poniemowlęca 19-26
Przedszkolna 26-32
Szkolna 33-40


Unikalne i innowacyjne
rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne

\"MOKASYN

Dodatkowo wybrane modele wyposażon e są w:

  • wkładki antygrzybiczna i antybakteryjna B-FRESH oraz Dry&Go - chroniące stopę dziecka przed alergenami, grzybami.
  • elementy odblaskowe - gwarantujące lepszą widoczność na drodze po zmierzchu,
  • innowacyjna membrana BRTK-TEX WATERPROOF – zapewniająca 100% wodo- i wiatroszczelności oraz 2 x więcej ciepła przy zachowaniu walorów oddychających.

BARTEK udziela 2 lat odpowiedzialności za produkt.

\"2
\"b-fresh\"

\"BRTK-tex

\"dry

Marki i produkty dostępne w salonach:

  • marki własne: BARTEK – buty ze skóry naturalnej z profilowaną wkładką oraz  ”bb” – obuwie tekstylne z profilowaną wkładką skórzaną;
  • inne marki: Braqeez,  Danielki, E&S, Rider/Ipanema, Keen, Langosta,  Pure North, Skechers, Zarro, Baletki, Mini niechodki 
  • asortyment dodatkowy: Bama – impregnaty, wkładki do obuwia, B&S  – plecaki, worki, piórniki,  Wola – rajstopy, skarpetki, czapki, piżamki, parasolki, płaszcze przeciwdeszczowe;

 

Wciąż się rozwijamy:

Obecnie prowadzimy intensywnie prace nad rozwojem sieci własnej poza granicami kraju.

Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!