Suma zamówienia

NIE TRAĆ OKAZJI ! Kup dziś – na wymianę masz czas do września 2015!

\"nietracokazji750x210\"

Na ferie BARTEK przygotował wyjątkową propozycję, która z pewnością ucieszy niezdecydowanych. Tylko teraz zakupione buciki, w przypadku jeśli nie będą noszone, można wymienić aż do września 2015 roku.

REGULAMIN PROMOCJI

Klient ma prawo do wymiany zakupionego towaru bez podania przyczyn, w terminie do 30 września 2015 od daty zakupu. Dotyczy zakupów obuwia z kolekcji ZIMA zarówno w sieci sklepów firmowych BARTEK jak i zakupów w sklepie internetowym BARTEK bartek.com.pl.

Wymianie podlegają dokładnie takie same wzory. W przypadku braku rozmiaru tego samego wzoru, będzie możliwa wymiana na inny towar tego samego rodzaju, w tej samej cenie detalicznej.

W przypadku wzorów objętych wyprzedażą: jeśli Klient zakupił obuwie w cenie obniżonej, w momencie wymiany ceną obowiązującą jest cena przed obniżką, tzn. jeśli dokonano zakupu butów w cenie 149,90 zł, a przed obniżką ich cena detaliczna wynosiła 249,90 zł to w momencie wymiany Klient ma możliwość wyboru obuwia z tego samego rodzaju w cenie 249,90 zł. W przypadku jeśli pierwotna cena zakupionego obuwia była niższa od ceny obowiązującej w dniu wymiany, istnieje możliwość dopłacenia różnicy. W przypadku jeśli pierwotna cena zakupionego obuwia była wyższa od ceny obowiązującej w dniu wymiany, zwrot różnicy nie przysługuje.

Sieć sklepów BARTEK po raz kolejny partnerem akcji „Cała reszta to szczęście”
Poprzedni
Sieć sklepów BARTEK po raz kolejny partnerem akcji „Cała reszta to szczęście”
OTO LISTA OSÓB KTÓRE WYGRAŁY W NASZYM KONKURSIE
Następny
OTO LISTA OSÓB KTÓRE WYGRAŁY W NASZYM KONKURSIE
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!