Suma zamówienia

REGULAMIN PROMOCJI „DRUGA PARA -30% NA PÓŁBUTY ” ; „DRUGA PARA – 50% NA TRZEWIKI\'\'

 REGULAMIN PROMOCJI „DRUGA PARA -30% na półbuty ”; „DRUGA PARA – 50% na trzewiki”
 
Postanowienia ogólne

 1. Organizatorami akcji promocyjnej „Druga para -30% na półbuty ”; „DRUGA PARA – 50% na trzewiki” jest: BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. gen. K. Sosnkowskiego 83, 05-300 Mińsk Mazowiecki.
2. Akcja Promocyjna „Druga para -30% na półbuty ”; „Druga para – 50 % na trzewiki ” zwana dalej Promocją obowiązuje w dniach 04.05.2017 – 07.05.2017 z zastrzeżeniem punktu 1. Warunki i zasady udziału w promocji.
3. Promocja obowiązuje tylko w salonach stacjonarnych BARTEK na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Lista sklepów znajduje się na stronie www.bartek.com.pl .
4. Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach promocji, jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego1 .

 Warunki i zasady udziału w promocji

1. Czas trwania promocji obejmuje okres 04.05.2017 – 07.05.2017 Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania promocji.
2. Każda osoba, o której mowa w pkt. 4 Postanowień Ogólnych Regulaminu, która w okresie trwania Promocji dokona zakupu dwóch par obuwia marki BARTEK, spośród obuwia przeznaczonego do sprzedaży promocyjnej (z oznaczonej strefy grupy rozmiarowej „33-40” lub/i „27-32”(danego wzoru), dostępnego w danym sklepie, ma możliwość zakupu drugiej pary (z tej samej strefy, grupy rodzajowej) w tej samej cenie lub tańszej pary z rabatem -30% lub - 50%.
3. Udzielony rabat z tytułu Promocji „Druga para -30%”; „Druga para – 50%” nie łączy się z innymi promocjami oraz strefami wyspowymi, jakie mogą być udzielane w salonach marki BARTEK.
4. Przykładowe zakupy promocyjne:
Trzewik + trzewik – rabat 50% na tańszą parę
 Półbut + trzewik- rabat do wyboru przez klienta
Półbut + półbut – rabat 30% na tańszą parę
Czółenko + półbut- rabat na półbut 30%
Sandał + półbut- rabat na półbut 30%
Sandał (pół-sandał) + trzewik – rabat na trzewik 50%
Sandał + sandał – brak promocji Sandał + pół-sandał – brak promocji
5. W Promocji „Druga para -30%na półbuty ”; „Druga para -50% na trzewiki” nie biorą udziału Sandały i pół-sandały (trzewiki wycięte), marki obce, asortyment dodatkowy, kapcie, obuwie profilaktyczne, Danielki, Adamki.
6. Rabat musi zostać zrealizowany w momencie dokonywania zakupu. Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego. Po wystawieniu dokumentu fiskalnego nie ma możliwości skorzystania Promocji.
7. Zwielokrotnienie ilości zakupów nie uprawnia klienta do uzyskania rabatu wyższego niż 30% lub 50% na drugą parę.
8. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że przy każdych zakupach w salonie dokona zakupu przynajmniej 2 par obuwia objętych promocją.
9. Salony BARTEK w Promocji „Druga para -30% na półbuty”; „ Druga para -50% na trzewiki ” dopuszczają możliwość wymiany lub zwrotu towaru, na który został udzielony rabat (druga para) z zachowaniem postanowień Regulaminu Wymiany i Zwrotów dostępnego w salonach BARTEK. W przypadku zwrotu produktu/produktów, na zakup których został udzielony rabat zgodnie z powyższymi postanowieniami, salon BARTEK zwraca tylko i wyłącznie cenę rzeczywiście uiszczoną za zakupiony/e produkt/produkty. Możliwa jest wymiana w przypadku pary pierwszej zakupionej w ramach tej promocji zgodnie z Regulaminem Wymiany i Zwrotów, natomiast w przypadku zwrotu możliwy jest zwrot obu par zakupionych w ramach promocji, pary na który został udzielony rabat lub zwrot pary pierwszej z równoczesnym anulowaniem rabatu na druga parę i wyrównaniem różnicy przez Kupującego.
 
Postanowienie końcowe

10. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.bartek.com.pl oraz w salonach BARTEK.
11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.bartek.com.pl oraz udostępniana w formie pisemnej informacji w salonach.
12. Biorąc udział w promocji Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady promocji określone w regulaminie
13. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.
 
1 Art. 221 Kodeksu cywilnego - Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową
REGULAMIN PROMOCJI DRUGA PARA -30% na półbuty ; DRUGA PARA – 50% na trzewiki
Poprzedni
REGULAMIN PROMOCJI DRUGA PARA -30% na półbuty ; DRUGA PARA – 50% na trzewiki
REGULAMIN PROMOCJI „DRUGA PARA -30% na półbuty i trzewiki”
Następny
REGULAMIN PROMOCJI „DRUGA PARA -30% na półbuty i trzewiki”
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!