Suma zamówienia

Wymień zużytą wkładkę na nową, antybakteryjną która chroni stopę dziecka przed bakteriami

Od października w salonach obuwia dziecięcego BARTEK dostępne są specjalne wkładki do obuwia, które dzięki właściwościom antybakteryjnym neutralizują nieprzyjemny zapach i chronią stopę dziecka przed drobnoustrojami.

Nowe wkładki to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukiwali sposobu na odświeżenie dziecięcych bucików i kapci. Przetarte lub przybrudzone wkładki nie wyglądają estetycznie, co gorsza często rodzice kupują całkowicie tekstylne buty, kapcie w których przepocone i zawilgotniałe wnętrze to siedlisko bakterii, które stanowi zagrożenie dla zdrowia stóp.

Antybakteryjne wkładki, które od dawna stosowane są w butach marki BARTEK, można teraz dodatkowo kupić jako wymienne wkładki do innych bucików.

Wkładki mają odpowiednio wyprofilowany kształt, co zapewnia właściwą stabilizację stóp. Są wykonane ze skóry naturalnej i pianki lateksowej, która zawiera aktywny węgiel drzewny absorbujący nieprzyjemne zapachy stóp. Posiadają również właściwości antybakteryjne oraz zapewniają łatwe wchłanianie potu. Dodatkowo doskonale amortyzują wstrząsy podczas chodzenia przynosząc ulgę zmęczonym stopom.

Wkładki dostępne są w wybranych salonach firmowych. 2

Wkadkim

Wybrane salony firmowe BARTEK właśnie wzbogaciły swój asortyment o nową markę – „Unisa”
Poprzedni
Wybrane salony firmowe BARTEK właśnie wzbogaciły swój asortyment o nową markę – „Unisa”
Obuwie Emu w sklepach BARTEK
Następny
Obuwie Emu w sklepach BARTEK
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!