Suma zamówienia

Artykuł PARA DO PARY – PROMOCJA W SKLEPIE BARTEK

W sklepach firmowych BARTEK rozpoczynamy promocję „PARA DO PARY” - Kup minimum 2 produkty za minimum 200 zł i skorzystaj z możliwości kupienia bransoletki "by dziubeka" za 2 zł.
 

\"2-bartek-480x230

 

 

REGULAMIN PROMOCJI „BRANSOLETKA ZA 2 ZŁOTE”

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorami akcji promocyjnej „BRANSOLETKA ZA 2 ZŁOTE” jest:
   
BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. gen. K. Sosnkowskiego 83, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

 1. Akcja Promocyjna „BRANSOLETKA ZA 2 ZŁOTE” zwana dalej Promocją obowiązuje w dniach 12.08.2015 – 11.09.2015, z zastrzeżeniem punktu 1. Warunki i zasady udziału w promocji.
 2. Promocja obwiązuje w salonach stacjonarnych BARTEK na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Lista sklepów znajduje się na stronie www.bartek.com.pl.
 3. Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach promocji, jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego[1].
   
  Warunki i zasady udziału w promocji

 1. Czas trwania promocji obejmuje okres 12.08.2015 – 11.09.2015
 2. Każda osoba, o której mowa w pkt. 4 Postanowień Ogólnych Regulaminu, która w okresie trwania Promocji dokona zakupu minimum dwóch produktów, spośród asortymentu dostępnego w danym sklepie, i ich łączna cena będzie wynosiła minimum 200 zł brutto, ma możliwość zakupu bransoletki marki bydziubeka: w promocyjnej cenie 2 zł brutto.
 3. Udzielony rabat z tytułu Promocji „BRANSOLETKA ZA 2 ZŁOTE” łączy się z innymi promocjami oraz innymi rabatami, jakie mogą być udzielane w salonach marki BARTEK.
 4. Rabat musi zostać zrealizowany w momencie dokonywania zakupu. Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego. Po wystawieniu dokumentu fiskalnego nie ma możliwości skorzystania z Promocji.
 5. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że przy każdych zakupach w salonie dokona zakupu przynajmniej 2 produktów i ich łączna cena będzie większa niż 200 złotych brutto..
 6. Salony BARTEK w Promocji „BRANSOLETKA ZA 2 ZŁOTE” dopuszczają możliwość wymiany lub zwrotu towaru, na który został udzielony rabat z zachowaniem postanowień Regulamin Wymiany i Zwrotów dostępnego w salonach BARTEK. W przypadku zwrotu produktu/produktów, na zakup których został udzielony rabat zgodnie z powyższymi postanowieniami, salon BARTEK zwraca tylko i wyłącznie cenę rzeczywiście uiszczoną za zakupiony/e produkt/produkty.
   
      Postanowienie końcowe

 1. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.bartek.com.pl oraz w salonach BARTEK.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.bartek.com.pl oraz udostępniana w formie pisemnej informacji w salonach.
 3. Biorąc udział w promocji Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady promocji określone w regulaminie
 4. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.
   
   
 

[1] Art. 221 Kodeksu cywilnego - Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową
ZapiszZapisz
BEZPŁATNE KONSULTACJE W SKLEPIE BARTEK
Poprzedni
BEZPŁATNE KONSULTACJE W SKLEPIE BARTEK
OTO LISTA OSÓB KTÓRE WYGRAŁY W NASZYM KONKURSIE
Następny
OTO LISTA OSÓB KTÓRE WYGRAŁY W NASZYM KONKURSIE
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!