Suma zamówienia

BARTEK wspiera najbardziej potrzebujące dzieci na Ukrainie

BARTEK europejski producent wysokiej jakości butów również i w tym roku wsparł dzieci przekazując to na czym zna się najlepiej - zdrowe, bezpieczne i ciepłe buty BARTEK o wartości 10 000 USD! Oficjalne przekazanie nastąpiło 12.12.2016 roku w Kijowie podczas Gali Charytatywnej zorganizowanej przez Fundację Kamaliya, prowadzonej przez Kamaliyię i Mohammeda Zahoora. Tego wieczoru odbył się uroczysty koncert w Nivki Center.

\"Przekazanie
 

\"Przekazanie
 

  BARTEK po raz kolejny pomógł ukraińskim dzieciom z domów dziecka. Już wcześniej buty o wartości wielu tysięcy dolarów trafiały do potrzebujących przez Fundację Kamaliya jak i w ramach akcji "Bezpieczny, bo widoczny" do sierot z ATO przy współpracy z Komendą Główną Policji.

\"Kamaliya
 

\"Kamaliya


Specjalnie na aukcję projektantka firmy BARTEK Katarzyna Gałązka stworzyła autorski model kozaków.

\"unikalne


"Ten niepowtarzalny wzór został wykonany z naturalnej, fantazyjnej skóry owczej. Dodatkowo dla uzyskania efektu Glamour, na cholewy, ręcznie zaaplikowano kryształy w kolorze srebra oraz ozdobną taśmę utkaną z kilku tysięcy mini-kryształów. Całości dopełniło obszycie z dwubarwnego, niezwykle efektywnego futra z długim włosem. Dodatkową funkcjonalną zaletą są wkładki z leczniczej owczej skóry Relugan. Jestem dumna, że wzór wzbudził wiele emocji i finalnie został wylicytowany za kwotę 2000 złotych - dodaje Kasia Gałązka. Produkty BARTEK tworzone są zgodnie z wymogami anatomicznymi stopy dzieci, z naturalnych materiałów zawsze w ciekawej stylistyce i kolorach oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. BARTEK to inwestycja w prawidłowy rozwój dziecka!
Jak dokonać wymiany lub zwrotu
Poprzedni
Jak dokonać wymiany lub zwrotu
Kolekcja obuwia marki BARTEK na sezon wiosna-lato 2017
Następny
Kolekcja obuwia marki BARTEK na sezon wiosna-lato 2017
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!