Suma zamówienia

Bartek zdobywcą godła JAKOŚĆ OBSŁUGI 2011

Z przyjemnością informujemy, że spółka Bartek została nagrodzona prestiżowym godłem "Jakość Obsługi 2011", stanowiącym dla klientów dowód najwyższej jakości obsługi.

Godło to jest przyznawane najprzyjaźniejszym firmom w Polsce. Każda instytucja, która je otrzyma, buduje w oczach swoich klientów wizerunek firmy dbającej o jakość obsługi, otwartej na opinie i potrzeby konsumentów.

Jednym z głównych celów programu „Jakość Obsługi” jest wyłonienie liderów jakości obsługi w poszczególnych branżach, czyli firm, które nie tylko od święta zwracają uwagę na jakość obsługi swoich klientów, ale takich które lepiej niż inne odpowiadają na potrzeby rynku.

Jest to dla nas bardzo ważna nagroda, gdyż została ona nam przyznana za sprawą naszych klientów, czyli tych, którzy nabywają nasze produkty i bezpośrednio stykają się zarówno z nimi, jak i z naszymi pracownikami. Wszystko to przekłada się na sposób, w jaki jesteśmy postrzegani (jak nas widzą, tak nas piszą).

Link do przykładowej wypowiedzi naszej klientki o obsłudze w naszym sklepie: https://www.jakoscobslugi.pl/obserwacja/36380242.

Godłem „Jakość Obsługi” zostaliśmy odznaczeni poprzednio w 2008 roku.
Butów BARTEK można szukać w sklepie internetowym Agito.pl
Poprzedni
Butów BARTEK można szukać w sklepie internetowym Agito.pl
NOWOŚĆ – KAPCIE BB
Następny
NOWOŚĆ – KAPCIE BB
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!