Suma zamówienia

BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY

BARTEK jest partnerem głównym akcji BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY - to akcja społeczna, która promuje noszenie odblasków przez dzieci, jako element zwiększający ich bezpieczeństwo.

\"1DZIECI_okr\"

 
BARTEK jest partnerem głównym akcji BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY - to akcja społeczna, która promuje noszenie odblasków przez dzieci, jako element zwiększający ich bezpieczeństwo. Zapraszamy do polubienia FANPEG’A https://www.facebook.com/pages/Bezpieczny-bo-widoczny/615811658528212 i na bieżąco śledzenia akcji społecznej.   Dziś w Dzień Dobry TVN mówiono o naszej akcji BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY. Mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Bezpieczeństwa Drogowego Komendy Głównej Policji i aktor Artur Chamski namawiali do noszenie odblasków . Pod linkiem możecie zobaczyć tę rozmowę.
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/gdzie-najlepiej-nosic-odblaski-by-uratowac-sobie-zycie,145330.html

\"1\"\"1\" \"2\"  

\"3\"Zachęcamy do zwracania uwagi na to,w jaki sposób są ubrane nasze dzieci. Wystarczy mały element odblaskowy zamieszczony np. w butach – który sprawi, że nasze dziecko będzie bardziej widoczne na drodze po zmierzchu. Dbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci!

BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY!


   \"54186_57186_16Y_

\"54646-57646-25J_15\"

Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!