Suma zamówienia

FIRMA BARTEK WSPIERA AKCJĘ SPOŁECZNĄ „BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY”

\"1DZIECI_okr\"


23.10.2014 W SIEDZIBIE KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI W WARSZAWIE ODBYŁA SIĘ KONFERENCJA PRASOWA POŚWIĘCONA NIEZWYKLE WAŻNEJ AKCJI SPOŁECZNEJ - „BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY”. PODCZAS KONFERENCJI PROPAGOWANO I UŚWIADAMIANO, JAK WAŻNE JEST NOSZENIE PRZEZ DZIECI ODBLASKOWYCH ELEMENTÓW GARDEROBY. IDĘ POPIERA FIRMA PRODUKUJĄCA OBUWIE DZIECIĘCE Z ODBLASKAMI – BARTEK, DLATEGO WŁAŚNIE MARKA ZOSTAŁA GŁÓWNYM PARTNEREM AKCJI. FIRMA BARTEK WSPIERA AKCJĘ SPOŁECZNĄ "BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY"
 

Konferencję poprowadził Mariusz Sokołowski - Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji, który przedstawiając statystyki wypadków, wyraźnie zaapelował o wyposażenie dzieci w odblaski. Głównym elementem kampanii są spoty informacyjne, których premiera nastąpiła podczas konferencji. Zagrali w nich Omenaa Mensah, Paulina Holtz, Karolina Malinowska, Artur Chamski oraz dzieci ze szkoły podstawowej nr 103 w Warszawie – link kanału http://www.youtube.com/channel/UCtbN8WZ_GKo7NomzNDk0OFg
 

\"Bezpieczy_bo_widoczny_Bartek\"


Artur Chamski, Violetta Kołakowska i Omenaa Mensah zgodnie stwierdzili, że dzięki odblaskom możemy znacznie zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych na drogach! Młode aktorki Julia Wróblewska i Gabrysia Raczyńska chcą przekonać inne dzieciaki, że noszenie odblasków to nie „obciach”, a modny, mądry i bezpieczny wybór!  

\"Bezpieczy_bo_widoczny_Bartek_Gabrysia_Raczynska_Julka_Wroblewska_Viola_kolakowska_Omenaa_Mensah_Artur_chamski\"


Zwrócono uwagę, że odblaskowe elementy szczególnie dobrze sprawdzają się na butach. Dlaczego? Ponieważ stopy i buty są w ciągłym ruchu, co powoduje ze same odblaski - a co za tym idzie - także i maszerujące dzieci są widoczne dla kierowcy z dużo większej odległości. Projektantka firmy BARTEK, Katarzyna Gałązka podkreśliła, że obuwie BARTEK jest synonimem bezpieczeństwa. „Dzięki odblaskowym elementom użytym w naszym obuwiu kierowca z dużej odległości dostrzega dziecko na drodze. W ten sposób misja BARTKA związana z profilaktyką i bezpieczeństwem ma zastosowane w życiu codziennym”. Akcje wspierają także Proama, oraz 3M Scotchlite, w której wynaleziono materiały odblaskowe.  

\"Bezpieczy_bo_widoczny_Bartek_Gabrysia_Raczynska\"


Zdjęcia, relacja z konferencji, informacja o inicjatywie oraz opinia prawna dotycząca znowelizowanej ustawy znajdują się w załącznikach:   http://youtu.be/OIODMFHX8RQ http://youtu.be/TUQtAUW_Cj8 http://youtu.be/Mml4dB7IRpQ http://youtu.be/FXHhYr1X77c http://youtu.be/F6gndtrt-h0 http://youtu.be/GP_HuphFmp8
POLSKA MARKA BARTEK WSPIERA DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE
Poprzedni
POLSKA MARKA BARTEK WSPIERA DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE
BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY
Następny
BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!