Suma zamówienia

POLSKA MARKA BARTEK WSPIERA DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE

POLSKA MARKA BARTEK WSPIERA DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE
 

BARTEK TO POLSKA MARKA, DLA KTÓREJ NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO DZIECI. IDĄC O KROK DALEJ, PRZEKRACZA GRANICĘ NIE TYLKO POLSKI, ALE TAKŻE KONTYNENTU… RAZEM Z FUNDACJĄ OMENY MENSAH - OMENAA FOUNDATION, Z KTÓRĄ WŁAŚNIE ROZPOCZĘŁA WSPÓŁPRACE, ZAWĘDROWAŁA DO DALEKIEJ AFRYKI. Jako największy polski producent obuwia dziecięcego, firma przekazała fundusze na budowę szkoły w Ghanie, a także produkty dla dzieci w Afryce.

\"OMENA\"Dlaczego BARTEK wybrał Omenę…? Omenaa Mensah jest bowiem nie tylko znaną i lubią prezenterką pogody w TVN, ale także założycielką fundacji Omenaa Foundation. W swojej działalności charytatywnej skupia się na trzech głównych filarach: edukacji, tolerancji i współpracy polsko-afrykańskiej. Wartości te są równie ważne dla marki BARTEK, która postanowiła stać się cząstką międzykontynentalnej relacji mającej na celu dobro dzieci.


 \"ROB_5428\"

Omenaa z racji swojego pochodzenia i koloru skóry zwłaszcza w dzieciństwie miewała wiele nieprzyjemnych sytuacji wynikających z braku tolerancji. Stąd w swojej działalności ogromną wagę przykłada do szacunku do innych ludzi. Wszystko co osiągnęła w życiu zawdzięcza wykształceniu. Dlatego jednym z celów jej fundacji jest pomoc w rozwoju edukacji w miejscach, gdzie dostęp do niej jest nadal ograniczony. Uważa, że tylko dzięki wykształceniu dzieci z najbiedniejszych regionów Afryki mają szansę na lepsze życie i wyrwanie się z zaklętego kręgu ubóstwa. Wierzy, że umożliwienie im edukacji, jest najlepszym wsparciem, jakie możemy ofiarować. Dlatego właśnie w Child Protection Centre działającym przy ośrodku Salezjanów Don Bosco w Temie w Ghanie planuje budowę szkoły dla najbiedniejszych rodzin, dzięki której dzieci będą miały dostęp do edukacji. Inwestycja będzie kosztowała ponad milion złotych i zostanie zrealizowana m.in. dzięki pomocy marki BARTEK.

 \"ROB_5064\"  

Firma BARTEK od lat włącza się w wiele akcji wspierających zdrowie i rozwój dzieci. Po raz kolejny przekazała więc buty, plecaki szkolne i koszulki, które w najbliższych dniach zostaną wysłane do Afryki i dostarczone najbiedniejszym dzieciom, tak aby miały w czym chodzić do szkoły. Te niezbędne artykuły są podstawą, jednak BARTEK myśli perspektywicznie… Marka ufundowała także stypendia oraz zapewniła pomoc w budowie szkoły, która może dać dzieciom lepszą przyszłość.

Dzień Darmowej Dostawy w sklepie internetowym BARTEK
Poprzedni
Dzień Darmowej Dostawy w sklepie internetowym BARTEK
FIRMA BARTEK WSPIERA AKCJĘ SPOŁECZNĄ „BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY”
Następny
FIRMA BARTEK WSPIERA AKCJĘ SPOŁECZNĄ „BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY”
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!