Suma zamówienia

Dzień Darmowej Dostawy w sklepie internetowym BARTEK

Oficjalny Sklep Internetowy BARTEK dołączył do grona firm biorących udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy. Tylko 2 grudnia 2014 roku!
\"DOSTAWAST_GŁ_750x210_czerw\"  

Oficjalny Sklep Internetowy BARTEK dołączył do grona firm biorących udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy.

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2014 (2 grudnia) sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych.

"Mamy nadzieję, że udział w akcji przyczyni się do zwiększenia odwiedzin na naszej stronie, a finalnie będzie miało przełożenie na wzrost obrotów. Z danych udostępnionych przez organizatora wiemy, że kategoria: DLA DZIECI, w której znajduje się nasz sklep, cieszy się bardzo dużą popularnością." - mówi Przemysław Nowicki, manager ds. rozwoju sieci    
Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!