Suma zamówienia

Dlaczego BARTEK?

Badania dowodzą, że ponad 90% dzieci rodzi się ze zdrowymi stopami, natomiast blisko 80% dorosłych ma dolegliwości stóp. Najczęstsza przyczyna to noszenie nieodpowiedniego obuwia w dzieciństwie. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko – gdy dorośnie – miało zdrowe stopy, dbaj o nie już od pierwszych chwil jego życia.

Buty BARTEK tworzymy w zgodzie z wymogami anatomicznymi stóp dziecka, by zapewnić im zdrowie i najwyższy komfort.

Naszą jakość potwierdza Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka a my udzielamy 2 lata odpowiedzialności za nasze produkty. \"2\"Instytutu

 

Co zyskujesz wybierając buty BARTEK?

\"buty

Pewność wyboru
Wybierasz dla swojego dziecka zdrowe i bezpieczne buty tworzone według najnowszej wiedzy, wspólnie z lekarzami ortopedii i antropologami. Nasze buty wykonane są z z naturalnych materiałów takich jak skóry i wysokogatunkowych materiałów tekstylnych.

Lekkość, sprężystość i wygodę w chodzeniu
Nasze systemy montażu (stroblowano-klejony, mokasynowy, wtryskowy) nie wymagają żadnych twardych łączników, dlatego buty BARTEK są lekkie i elastyczne, podeszwa łatwo się ugina i ułatwia stawianie kroków. Zbadaliśmy, gdzie zginają się stopy dzieci w czasie chodzenia, a następnie dokładnie w tym samym miejscu zastosowaliśmy super elastyczną piankę, która sprawia, że dziecko wykorzystuje naturalną siłę swoich mięśni, a jego stopy unoszą się z lekkością motyla. Ruchy dziecka nie są skrępowane – może bez trudu chodzić czy biegać. Specjalna konstrukcja dodatkowo zabezpiecza przed nadmiernym poślizgiem. Wybrane modele, dzięki zastosowaniu jasnej podeszwy, nie pozostawiają ciemnych smug na podłodze.

Prawidłowe ustawienie stopy
Nasze buty posiadają odpowiednio ukształtowaną elastyczną zakładkę, utrzymującą piętę we właściwym położeniu i zapobiegającą zniekształceniu się butów Szeroki czubek wzmocniony przez podnosek pozwala swobodnie poruszać paluszkami i stanowi zabezpieczenie stopy dziecka przed uderzeniami.

Ochronę przed drobnoustrojami
Stopa dziecka poci się znacznie intensywniej niż stopa dorosłego. Pot jest idealną pożywką dla rozwoju roztoczy, bakterii, grzybów i alergenów, które mogą być przyczyną rozwoju wielu niebezpiecznych chorób oraz kłopotliwego i nieprzyjemnego zapachu. Nowe wkładki – B-FRESH, oraz Dry&Go działają jak wbudowany dezodorant. Skutecznie zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu potu wewnątrz buta. Dzięki nim buty dłużej zachowują świeżość, a stopa Twojego dziecka jest czysta, zdrowa i bezpieczna.

Bezpieczeństwo dziecka
Wybrane modele butów zaopatrzone są w odblaski, które gwarantują, lepszą widoczność dzieci na drodze po zmierzchu. Odblaski w bucie sprawiają, że dziecko jest widoczne w świetle reflektorów z odległości nawet 200 metrów, tym samym wcześniej zwraca uwagę kierowcy i wzmaga jego czujność. Bezpieczeństwo to również antypoślizgowe podeszwy

Łatwość w dopasowaniu oraz zakładaniu i zdejmowaniu bucików
W naszej ofercie dostępne są modele zapinane na rzepy, z którymi świetnie radzą sobie najmłodsi, jak i sznurowane, które można łatwo dopasować do każdej tęgości stóp. Niektóre modele charakteryzują się szczególnie dobrą wzuwalnością. Wkładanie butów jest proste, ponieważ zapięcie sięga aż do czubka buta.

Najwyższy komfort
Wybrane modele butów posiadają miękką, wyprofilowaną wkładkę z pianki, która odkształca się, dopasowując do anatomicznego profilu stopy, wspomagając czynne kształtowanie się podłużnego sklepienia stopy dziecka. Wkładka daje uczucie wyjątkowej miękkości i zwiększa komfort chodzenia. Miękka pianka umieszczona została także nad kostkami, zapewniając odpowiednią stabilizację stawu i ochronę przed otarciami.

Szeroki wybór
Co roku przygotowujemy blisko 300 wzorów bucików, w różnych wersjach kolorystycznych. Są to projekty autorskie, opracowywane wspólnie ze ekspertami z różnych dziedzin, by zagwarantować Wam najwyższe walory jakościowe.

ПРЕСС колонтитул
Poprzedni
ПРЕСС колонтитул
Почему BARTEK
Następny
Почему BARTEK
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!