Suma zamówienia

Julia Wróblewska na zakupach w sklepie BARTEK

W sklepach na dobre zagościły już jesienne i zimowe kolekcje. Wszak z dnia na dzień aura przypomina nam, że lato właśnie się skończyło. Czas pomyśleć o butach odpornych na jesienne słoty oraz ocieplanych na zimowe mrozy.

Kupując buty, warto zadbać nie tylko o ich wygląd zewnętrzny ale także o komfort naszych stóp. Jesienne i zimowe buty muszą spełniać szereg wymogów w tym zakresie a zwłaszcza buty produkowane dla dzieci.

\"blogstar_wroblewska_DSC0014\"

 
Jak wiemy, eksperci naszej firmy z wielką uwagą opracowują autorskie rozwiązania podnoszące komfort i wygodę obuwia. Jednym z takich rozwiązań jest np. membrana zastosowana w butach BARTEK. Zapewnia ona 100% wodoszczelności oraz wiatroszczelności nie blokując jednocześnie oddychalności. Efekt? Mimo błota, śniegu i deszczu, stopa w butach BARTEK na pewno pozostanie sucha i ciepła, zachowując pełen komfort i higienę. Kolejnym bardzo ważnym elementem w najnowszej kolekcji butów BARTEK są odblaski.  

\"blogstar_wroblewska_DSC0029\"

 
Buty BARTEK z elementami odblaskowymi gwarantują, że ich użytkownicy są widoczni na drodze, zwiększając tym samym swoje bezpieczeństwo. Pasek odblaskowy umieszczony na bucie sprawia, że osoba jest widoczna w świetle reflektorów z odległości nawet 150-250 metrów. Taki „świecący” punkt zwraca uwagę kierowcy i wzmaga jego czujność.

\"blogstar_wroblewska_DSC0030\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0047\"


Membrana i odblaski, to nie jedyne propozycje podniesienia funkcjonalności obuwia BARTEK, po więcej zajrzyjcie na stronę marki:BARTEK . Buty BARTEK to nie tylko wysoka jakość i funkcjonalność oferowanego obuwia. To również ciekawe i modne wzory. BARTEK z pewnością trafi w gusta nie tylko najmłodszych dzieci ale także trochę starszych czy nawet .. młodzieży. Przekonała się o tym niedawno nasza Gwiazda –Julia Wróblewska. Mimo, że Julka już dawno nie przypomina małej Michaliny z kultowej komedii „Tylko mnie kochaj”, nadal w salonach BARTEK potrafi wypatrzyć dla siebie ciekawe modele butów. Wraz z Julią odwiedziliśmy salon BARTEK w podwarszawskich Jankach,zobaczcie jakie modele przypadły Julce do gustu.  

\"blogstar_wroblewska_DSC0124

\"blogstar_wroblewska_DSC0063

\"blogstar_wroblewska_DSC0080\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0081\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0087\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0096\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0106\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0118\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0124

\"blogstar_wroblewskaIMG_5711-001\"

\"blogstar_wroblewskaIMG_5719\"

\"blogstar_wroblewskaIMG_5733\"

\"blogstar_wroblewska_DSC0095\"

\"blogstar_wroblewskaIMG_5726\"


Jakie powinny być dobre buty dla dzieci?
Poprzedni
Jakie powinny być dobre buty dla dzieci?
Kolorowe, wesołe skarpetki dostępne w wybranych sklepach BARTEK
Następny
Kolorowe, wesołe skarpetki dostępne w wybranych sklepach BARTEK
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!