Suma zamówienia

MINI FIRST STEPS

Nie czekaj aby zrobić pierwszy krok. Podaruj dziecku to, co najlepsze.
Pierwszy krok - to ważna sprawa i ważny wybór!

Miło nam Państwa poinformować, że wiosną europejski producent obuwia dziecięcego BARTEK rozpocznie kampanię linii MINI FIRST STEPS dla najmłodszych. Bezpieczeństwo malucha, jego zdrowie i uśmiech – to wartości, które będą szeroko promowane pod hasłem „JAK WAŻNY JEST PIERWSZY KROK... WIEDZĄ RODZICE I MARKA BARTEK”. Na potrzeby realizacji kampanii powstaje sesja zdjęciowa, której efektem będzie spot reklamowy oraz pakiet zdjęć reklamowych promujących linię MINI FIRST STEPS.

\"\"

Linia MINI FIRST STEPS stworzona specjalnie dla najmłodszych , którzy tylko rozpoczynają swoją przygodę stawiając pierwsze kroki. Stworzone przy współpracy z antropologami oraz lekarzami ortopedii, buciki są dostosowane do potrzeb delikatnych dziecięcych stopek.
Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś! Podaruj wygodnie bezpieczne i piękne buciki BARTEK, z którymi każdy krok jest zabawą!

JAK WAŻNY JEST PIERWSZY KROK... WIEDZĄ RODZICE I MARKA BARTEK
Często słyszymy od rodziców i dziadków - nie warto wydawać na buty, bo dziecko i tak z nich szybko wyrośnie. A czy wiecie, że badania dowodzą: ponad 90% dzieci rodzi się ze zdrowymi stopami, a co 4 starsze dziecko ma wady stóp i kolan. Znaczna część z nich to wady i dolegliwości nabyte w związku z noszeniem nieprawidłowego obuwia. Stopa dziecka jest szczególnie podatna na wpływy niefizjologicznego obuwia. Zasada “lepiej zapobiegać niż leczyć” ma w przypadku dzieci szczególne znaczenie.

O tym jak ważny jest pierwszy krok

Dlatego właśnie marka BARTEK przy współpracy z lekarzami stworzyła linię MINI FIRST STEPS, specjalnie z myślą o dzieciach, które uczą się chodzić. Sami jesteśmy rodzicami i jesteśmy z tego dumni.

Buciki te zostały stworzone przy współpracy z antropologami oraz lekarzami ortopedii. Są dostosowane do potrzeb delikatnych dziecięcych stopek. Buty mają specjalny obcas Thomasa zgodnie ze wskazówkami lekarzy ortopedów, a ułożenie rowków bieżnika jest anatomicznie zgodne z liniami zginania palców, co wpływa na jeszcze lepszą miękkość, elastyczność i sprężystość butów. Przy produkcji lekkiej i elastycznej dwukolorowej podeszwy, zastosowaliśmy mieszanki o specjalnych właściwościach i uzyskaliśmy efekt większej odporności na ścieranie i przeciwdziałanie poślizgom. Takie rozwiązanie znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa dziecka - podeszwa jest antypoślizgowa.

\"\"

Dzięki wykorzystaniu bardzo miękkich, naturalnych skór, a także specjalnej konstrukcji oraz innowacyjnemu spodowi, buty są wyjątkowo lekkie, miękkie i elastyczne, a jednoczenie wyjątkowo stabilne, bo wiemy, że każdemu pierwszemu kroku należy pomóc. Model posiada specjalna antyalergiczną i antygrzybiczna wkładkę, która chroni przez niechcianymi gośćmi w bucikach, takimi jak groźne alergeny, grzyby i drobnoustroje. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych naturalnych skór, buciki są jak druga skóra – oddychają i chronią stopę.

Niezwykle ważne jest by bucik utrzymywał stopę w stabilnej pozycji, a przy tym nie ograniczał ruchów. Dlatego w bucikach BARTEK zastosowane specjalne usztywnione zakładki termoplastyczne, profilowana wyściółka, utrzymująca stopę w naturalnej pozycji oraz kołnierz wypełniony miękką pianką amortyzującą kontakt z krawędziami bucików.
Zapięcia na paski rzepowe lub sznurowanie umożliwiają optymalne dopasowanie buta do wszystkich tęgości stóp.
Wiemy, że bardzo często wkładanie stópki malucha do buta dla wielu Rodziców stanowi nie lada wyzwanie dlatego modele dla najmłodszych posiadają zapięcie sięgające jak najdalej w kierunku czubka buta, buty „otwierają się” aż do czubków co zdecydowanie ułatwia wkładanie obuwia i dopasowanie do stopy. Odpowiednio wysoki i szeroki czubek pozwala na swobodne poruszanie paluszkami.

Firma BARTEK to ekspert w dziedzinie obuwia dziecięcego. Już 28 lat produkuje buty dla dzieci, wiele pokoleń zaufało marce i wychowało się w butach BARTEK. Stale się rozwijamy z myślą o innowacjach które zapewnią zdrowie, uśmiech i wiele zabawy dla DZIECI, które są dla nas największym skarbem.

Pierwszy krok - to ważna sprawa i ważny wybór. Pamiętaj! Lepiej zapobiegać niż leczyć!

\"\"

MINI FIRST STEPS НА КАРНАВАЛ? ДА!
Poprzedni
MINI FIRST STEPS НА КАРНАВАЛ? ДА!
MINI FIRST STEPS
Następny
MINI FIRST STEPS
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!