Suma zamówienia

Przekazanie maseczek do szpitala rejonowego w Mińsku Mazowieckim - Bartek & Wojas

Jak wiele innych polskich firm, BARTEK dotkliwie odczuwa gospodarcze skutki rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. W związku z powyższym podjęliśmy kroki adekwatne do obecnej sytuacji w kraju i przeznaczyliśmy nasze hale produkcyjne na szycie ochronnych maseczek wielokrotnego użytku. Część z nich wraz z firmą WOJAS przekazaliśmy już do lokalnego szpitala w Mińsku Mazowieckim, a w następnych dniach również trafią do Nowego Targu, a część z nich zostanie przeznaczona na sprzedaż.

BARTEK to polska, rodzinna firma. Od lat budujemy pozycję lidera na rynku, znani jesteśmy z produkcji obuwia dla dzieci o szczególnych walorach profilaktycznych. Od początku naszej działalności przywiązywaliśmy ogromną wagę do jakości butów, które produkujemy, zwłaszcza w kontekście zdrowych stóp ich małych użytkowników. Podtrzymując główne założenia naszej firmy, dotyczące profilaktyki zdrowotnej, wprowadzamy do oferty maseczki ochronne wzbogacone jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Obecnie szyjemy bawełniane maseczki dla osób dorosłych. Niedługo oferta zostanie uzupełniona o produkty dla dzieci. Bo dzieci i ich zdrowie niezmiennie są dla nas priorytetem. Maseczki są wyprodukowane z materiałów posiadających certyfikat bezpieczeństwa, Certyfikat STANDARD 100 OEKO-TEX, przeszły test (ASTM E2149 - 13a) potwierdzający działanie przeciwdrobnoustrojowe. Pochłaniają wilgoć, neutralizują nieprzyjemne zapachy, zachowują swoje właściwości aż do dwudziestu prań. Dostępne są w pojedynczych lub zbiorczych opakowaniach (po 50 sztuk).

Niestety nie jesteśmy w stanie przekazać wszystkich produkowanych przez nas maseczek na cele charytatywne. Dbając o utrzymanie stanowisk pracy naszych pracowników, zdecydowaliśmy się na działanie pośrednie - część maseczek przekażemy pracownikom szpitali, część umieścimy w naszej ofercie.

Wszystkim naszym Klientom życzymy dużo zdrowia.

\"\"

Kreatywne zabawki Marionex w sklepach BARTEK
Poprzedni
Kreatywne zabawki Marionex w sklepach BARTEK
Bartek partnerem programu Karta Dużej Rodziny
Następny
Bartek partnerem programu Karta Dużej Rodziny
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!