Suma zamówienia

REGULAMIN PROMOCJI „-15% z Kodem Rabatowym”

\"baner_1920x450_promocja_w_sklepach_stacjonarnych\"  

Postanowienia ogólne:
1. Organizatorami akcji promocyjnej „-15% z Kodem Rabatowym” jest: BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. gen. K. Sosnkowskiego 83, 05-300 Mińsk Mazowiecki.
2. Akcja Promocyjna „-15% z Kodem Rabatowym” zwana dalej Promocją obowiązuje w dniach 26.08.2016 – 28.08.2016, z zastrzeżeniem punktu 1. Warunki i zasady udziału w promocji.
3. Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych BARTEK na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Lista sklepów znajduje się na stronie www.bartek.com.pl oraz w sklepie internetowym BARTEK działającym w domenie bartek.com.pl.
4. Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach promocji, jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego1.
Warunki i zasady udziału w promocji:
1. Czas trwania Promocji obejmuje okres od 26.08.2016 – 28.08.2016. Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania promocji.
2. Każda osoba, o której mowa w pkt. 4 Postanowień Ogólnych Regulaminu, która w okresie trwania Promocji dokona zakupów w salonie stacjonarnym Bartek lub w sklepie internetowym, spośród modeli przeznaczonych do sprzedaży promocyjnej i pokaże sprzedawcy Kod Rabatowy z Facebooka lub Newsletteru, ma możliwość dokonania zakupów z rabatem -15%. W e-sklepie należy wpisać Kod Kuponu, który naliczy rabat na stronie koszyka zakupów.
3. Promocją objęte są jedynie pełnowartościowe produkty w cenie regularnej nie objęte żadną inną promocją.
4. W Promocji nie biorą udziału: kalosze, kapcie, baletki, niechody, obuwie tekstylne, asortyment dodatkowy(z wyłączeniem artykułów szkolnych).
5. Udzielony rabat z tytułu Promocji „-15% z Kodem Rabatowym” nie łączy się z innymi rabatami, promocjami oraz strefami wyspowymi(outletowymi), jakie mogą być udzielane w tym samym czasie w salonach BARTEK oraz e-sklepie.
6. Rabat musi zostać zrealizowany w momencie dokonywania zakupu. Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego. Po wystawieniu dokumentu fiskalnego nie ma możliwości skorzystania Promocji. W e-sklepie Kod Rabatowy musi być wprowadzony przed finalizacją zamówienia.
7. Zwielokrotnienie ilości zakupów nie uprawnia klienta do uzyskania rabatu wyższego niż -15% .
8. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że przy każdych zakupach przedstawi Kod Rabatowy. 1 Art. 221 Kodeksu cywilnego - Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową
9. Salony BARTEK w Promocji „-15% z Kodem Rabatowym” dopuszczają możliwość wymiany lub zwrotu towaru, na który został udzielony rabat z zachowaniem postanowień Regulaminu Wymiany i Zwrotów dostępnego w salonach BARTEK. W przypadku zwrotu produktu/ów, na zakup których został udzielony rabat zgodnie z powyższymi postanowieniami, salon BARTEK zwraca tylko i wyłącznie cenę rzeczywiście uiszczoną za zakupiony/e produkt/y. W przypadku wymiany produktu/ów zakupionych w ramach promocji Klient zachowuje prawo do otrzymania rabatu na nowy model zgodnie z Regulaminem promocji pod warunkiem wymiany na obuwie spośród modeli biorących udział w promocji, z zastrzeżeniem, że wartość nowego wybranego modelu z uwzględnieniem rabatu będzie taka sama lub wyższa niż wartość wymienianego produktu z paragonu zakupu. Postanowienie końcowe
10. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.bartek.com.pl oraz w salonach BARTEK.
11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.bartek.com.pl oraz udostępniana w formie pisemnej informacji w salonach.
12. Biorąc udział w promocji Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady promocji określone w regulaminie
13. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.

1 Art. 221 Kodeksu cywilnego - Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.Zapisz
Uwaga! Konkurs „Obudź go Bartkiem” zakończony!
Poprzedni
Uwaga! Konkurs „Obudź go Bartkiem” zakończony!
RELUGAN – owcza skóra o wyjątkowych właściwościach
Następny
RELUGAN – owcza skóra o wyjątkowych właściwościach
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!