Suma zamówienia

UWAGA WAŻNE !!! OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi funkcjonowania serwisu subskrypcyjnego (usługa „Serwis SMS MT-BARTEK”) prowadzonego przez Download spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilanowskiej 8/38A, 00-422 Warszawa, Spółka BARTEK Spółka Akcyjna z siedzibą w Mińsku Mazowieckim niniejszym oświadcza, że:

- nie prowadzi, nie jest administratorem, ani w jakimkolwiek innym zakresie nie wpływa na funkcjonowanie strony internetowej www.butydlasmyka.pl oraz nie ma związku z usługami świadczonymi przez Download sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,

- nie jest pomysłodawcą, organizatorem, ani współorganizatorem konkursu prowadzonego przez firmę Download sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w którym nagrodami jest obuwie marki „BARTEK”,

- nie przeniosła, nie udostępniła na jakiejkolwiek podstawie prawnej Download sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie prawa ochronnego na znak towarowy „BARTEK”.

Powyższe oznacza, że Download sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie posługuje się bez wiedzy i zgody Spółki zastrzeżonym znakiem towarowym „BARTEK” należnym BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim.


BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim nie odpowiada w jakimkolwiek stopniu za działalność Download sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
, w szczególności, za nagrody przyznawane w konkursie o którym mowa. Wszelkie ewentualne roszczenia należy zgłaszać do wskazanej Spółki.

Jednocześnie informujemy, że w związku z okolicznościami wymienionymi powyżej, Spółka BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim powzięła odpowiednie kroki prawne, które mają na celu usunięcie, Jej zdaniem, stanu niezgodnego z prawem.
Uwaga – Konkurs – Super akcja z nagrodami w sieci kin Multikino
Poprzedni
Uwaga – Konkurs – Super akcja z nagrodami w sieci kin Multikino
Buty BARTEK laureatem plebiscytu SUPERPRODUKT „Mam dziecko”
Następny
Buty BARTEK laureatem plebiscytu SUPERPRODUKT „Mam dziecko”
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!