Suma zamówienia

Zdrowe buty ocieplone futrem o zawartości 100% wełny

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY....

...........gdy BARTKA buty nosimy!  

 
Pada śnieg, mróz szczypie w uszy, marzną nóżki, na posypanych solą ulicach i drogach śniegowa breja – to obraz zimy widziany oczami rodziców.

A co widzą dzieci? Opadające wolno śnieżynki, lepienie bałwana, bitwy na śnieżki, jazdę na sankach, łyżwach, ślizgawkach, szusowanie na nartach - tyle przyjemności przynosi dzieciom zima. Nie możemy im odmawiać zimowych zabaw, ale powinniśmy uchronić je przed marznięciem czy przemoczeniem, a tym samym „jesienno – zimowymi” chorobami.

\"FOTO\"


BARTEK zna troski rodziców, wie czego oczekują i wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. W swojej najnowszej kolekcji BARTEK oferuje nam modele szczególnie przydatne na mroźne dni. Wśród zimowych wzorów znajdziemy takie, w których zastosowano na podszewki i
niektóre części wierzchów skóry owcze, wyprawione podobnie jak dawne kożuszki.


 \"NATURAL \"34092_76G_od_249,90\"                

Są wśród nich sznurowane lub zapinane na rzepy trzewiki, botki z szerszymi cholewkami, w których można schować nogawki spodni, są kozaki z wyższą cholewką zapinane na zamek lub bez zamka. Co ciekawe – są w tej kolekcji buciki przeznaczone dla maluchów wożonych w wózkach (od numeru 20 w numeracji francuskiej), są wzory dla przedszkolaków i dla uczniów młodszych i starszych (do numeru 40 w numeracji francuskiej), oczekujących w mroźne dni na przystankach tramwajowych i autobusowych.    

 
\"34085_od_239,90\"

Skóry owcze mają wyjątkową zdolność do zatrzymywania wewnątrz buta ciepła wydzielanego przez stopę. Dzieje się tak dlatego, że w skręconych pasmach sierści owcy, tworzących na małej przestrzeni grubą warstwę, znajduje się dużo powietrza, które zatrzymuje we wnętrzu butów ciepło wydzielane przez stopę. Dzięki temu stopy nie marzną. W krajach Europy Zachodniej (zwłaszcza w Niemczech) zapomniane i niechciane skóry owcze wracają do łask nie tylko w obuwiu, ale także w odzieży i wyrobach związanych z terapią reumatologiczną.    

Pamiętaj!

Główne zalety ocieplenia futrem o zawartości 100% wełny to:


- lepsza ciepłochronność,

- hipoalergiczność,


- biodegradowalność  

Zapraszamy do wypróbowania naszej nowości!  
BARTEK zmienia wizerunek – nowa odsłona kampanii reklamowej
Poprzedni
BARTEK zmienia wizerunek – nowa odsłona kampanii reklamowej
Mamo, tato, ja chodzę – jak wybrać pierwsze buty dla dziecka
Następny
Mamo, tato, ja chodzę – jak wybrać pierwsze buty dla dziecka
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!