Suma zamówienia

Zmiany regulaminu sklepu internetowego WWW.BARTEK.COM.PL

Szanowny Kliencie,

Informujemy, że 25 grudnia 2014 roku weszła w życie Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827). W związku z tym zmianie uległy niektóre zapisy regulaminu zakupów w sklepie internetowym BARTEK.COM.PL

Z myślą o Tobie i innych naszych Klientach staramy się nieustannie usprawniać pod kątem zakresu świadczenia naszych usług, bezpieczeństwa i prostoty działania oraz dostosowywać nasz Regulamin do zmieniających się przepisów prawa. Oznacza to, że od czasu do czasu zmuszeni jesteśmy dokonywać zmian w warunkach naszego Regulaminu będącego swoistą Umową z Klientem naszego sklepu.

Ponieważ staramy się informować Cię o wszystkim na bieżąco, zamieściliśmy treść nowego Regulaminu na naszych stronach internetowych. Prosimy, zapoznaj się ze stronąhttps://bartek.com.pl/regulamin-s17.

Podkreślamy, że potrzeba wprowadzenia nowego Regulaminu wynika ze zmiany przepisów prawa, które są jeszcze bardziej korzystne dla Klientów sklepu internetowego, zapewniając nowe prawa i jeszcze lepiej chroniąc przyznane.  

Jeśli zgadzasz się na przedstawione zmiany, nie musisz nic robić. Nowy Regulamin obowiązuje od dnia 25 grudnia 2014 r.

Jeśli nie chcesz zgodzić się na zmiany, poinformuj nas o tym w celu podjęcia odpowiednich czynności polegających na rozwiązaniu umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną (przede wszystkim: newsletter, własne konto).

Uwaga: Stara treść regulaminu jest dostępna pod adresem https://bartek.com.pl/regulamin-s17  

Pozdrawiamy,

Zespół BARTEK S.A.
OTO LISTA OSÓB KTÓRE WYGRAŁY W NASZYM KONKURSIE
Poprzedni
OTO LISTA OSÓB KTÓRE WYGRAŁY W NASZYM KONKURSIE
Premiera klipu z Kamaliy’ą na Ukrainie
Następny
Premiera klipu z Kamaliy’ą na Ukrainie
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!