Suma zamówienia

Premiera klipu z Kamaliy’ą na Ukrainie

\"Inauguracja

17 grudnia 2014 roku w Freedom Hall w Kijowie na Ukrainie nastąpiła premiera najnowszego klipu akcji „Bezpieczny, bo widoczny” z Kamaliy’ą Zahoor, piosenkarką ukraińskiego pochodzenia, której popularność na świecie gwałtownie wzrasta. Gwiazda znana ze swojej aktywności i zaangażowania społecznego użyczyła swojego wizerunku, by promować akcję w Polsce i na Ukrainie.


Podczas charytatywnego wieczoru, na którym pojawiło się wiele ukraińskich sław i przedstawicieli mediów, poza premierowym pokazem klipu naszej akcji z udziałem Kamaliy’i miało miejsce oficjalne przekazanie dziecięcych butów z odblaskami od firmy Bartek dla podopiecznych domu dziecka. Przebywają w nim najmłodsi, którzy stracili rodziców w wyników działań zbrojnych prowadzonych na Ukrainie. Certyfikat potwierdzający przekazanie butów wręczyła, w imieniu fundatora – firmy BARTEK – Karolina Wirowska, organizatorka akcji „Bezpieczny, bo widoczny” na ręce Mohammada Zahoora, męża piosenkarki i znanego biznesmana.

Podczas wieczoru galowego zainicjowała także swoje działania fundacja "Kamaliya. Najlepsze dzieciom", która postawiła sobie za cel opiekę nad domem dziecka, który ufundowali Państwo Zahoor. Goście eventu przekazywali datki na rzecz remontu, wyposażenia i utrzymania tej placówki.

Podczas imprezy gwiazda za szczodrość podziękowała gościom przepięknym koncertem, na który złożyły się jej największe hity, kilka najnowszych utworów, z płyty, która zostanie wydana w przyszłym miesiącu oraz wiele ukraińskich dumek. Wieczór obfitował w duety z uzdolnionymi dziećmi, które są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych.

https://www.youtube.com/watch?v=wQuu7zgQnAs – link do klipu z Kamaliyą.

WIĘCEJ INFORMACJI:

KAROLINA WIROWSKA, K.WIROWSKA@BEZPIECZNYBOWIDOCZNY.ORG; 601 22 81 43

KATARZYNA NOWICKA, K.NOWICKA@BEZPIECZNYBOWIDOCZNY.ORG; 502 085 302  Zapisz
Zmiany regulaminu sklepu internetowego WWW.BARTEK.COM.PL
Poprzedni
Zmiany regulaminu sklepu internetowego WWW.BARTEK.COM.PL
Mikołajki już tuż tuż, a BARTEK świętuje od dziś!
Następny
Mikołajki już tuż tuż, a BARTEK świętuje od dziś!
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!