Suma zamówienia

BARTEK Rozpieszcza Mamy!

Vouchery i bony zniżkowe na zakup bucików BARTEK to nagrody w Programie "Rozpieszczamy Mamy", przygotowanego przez producenta wody źródlanej dla mam i maluszków "Mama i ja". By rozpocząć wspólną zabawę, wystarczy zalogować się na stronie internetowej Klubu Moja Mama i ja www.klubmamaija.pl, gdzie za zakup zgrzewek wody „Mama i ja” i wypełnienie ankiety dotyczącej wody przyznawane są punkty. Co miesiąc na osoby z największą ilością punktów czekają trzy nagrody miesiąca oraz nagrody dodatkowe, fundowane przez Partnerów akcji. Dodatkowo, podczas półrocznego konkursu, co dwa miesiące osoba z największą ilością punktów otrzyma ufundowany przez markę "Mama i ja" voucher o wartości 5000zł na zakupy w sklepach IKEA i SMYK.


\"Wosana_750x210_22-04\"

BARTEK przyłączył się do grona Partnerów Programu, przekazując nagrody dla laureatów piątego miesiąca konkursu. Klubowicze, którzy w dniach 17.04 - 15.05 zarejestrują na stronie klubowej paragony za zakup wody "Mama i ja", mają szansę na wygranie jednego ze 103 voucherów lub kuponów rabatowych na zakup bucików BARTEK.

Portal internetowy www.klubmamaija.pl, stworzony został po to, by ułatwić młodym Mamom życie, służyć radą i pomocą, a także odpowiedzieć na nurtujące je pytania. Na stronie internetowej Klubu Mamy znajdą szereg interesujących porad, dotyczących zdrowia, urody, zabaw z dziećmi czy powrotu do pracy. Warto zaznaczyć, że Klub to także miejsce dla Ojców. Wśród treści znajdą oni informacje o wychowaniu, pielęgnacji dziecka oraz o tym jak „z głową” wspomagać mamę. Warto dołączyć do Klubu Moja Mama i ja - to miejsce, w którym codzienne rodzicielstwo staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.
Artykuł SŁYSZAŁEŚ? DRUGA PARA -50%! Sprawdź już dziś.
Poprzedni
Artykuł SŁYSZAŁEŚ? DRUGA PARA -50%! Sprawdź już dziś.
„Wszyscy w ciąży przez Bartka” – nowa kampania reklamowa firmy BARTEK.
Następny
„Wszyscy w ciąży przez Bartka” – nowa kampania reklamowa firmy BARTEK.
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!