Suma zamówienia

„Wszyscy w ciąży przez Bartka” – nowa kampania reklamowa firmy BARTEK.

Firma BARTEK miała dość „grzecznej komunikacji”. Aby wyjść z tej konwencji zatrudniła znaną reżyser reklam Suzan Giżyńską, która zaproponowała nietypową kreację - jej głównym bohaterem stał się tajemniczy Bartek – sprawca wielu ciąż…

„Wszyscy w ciąży przez Bartka” – producent dziecięcego obuwia stawia na kontrowersyjną kreację.

Firma BARTEK miała dość „grzecznej komunikacji”. Aby wyjść z tej konwencji zatrudniła znaną reżyser reklam Suzan Giżyńską, która zaproponowała nietypową kreację - jej głównym bohaterem stał się tajemniczy Bartek – sprawca wielu ciąż

\"SPPOJRZAŁAM\"


„Tysiące kobiet w ciąży przez Bartka”, „Spojrzałam na Bartka, teraz jestem w ciąży” – billboardy z takimi hasłami pojawiły się w prima aprilis w Warszawie. Jednocześnie w intrenecie pojawiły się filmy viralowe z udziałem Magdaleny Waligórskiej w roli ciężarnej kobiety. Aktorka znana jest z ról w takich filmach jak m.in.: „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”, „M jak miłość”, „Mrok”, czy „Rancho Wilkowyje”.
 

Obok niej zagrał Jan Bielski, aktor („Miłość na bogato”), instruktor kulturystyki i model, który w filmie biega po pociągu w stroju „dzidziusia” z ciążowym brzuchem.


Cały przekaz skupiał się na informacji o zagrożeniu ze strony tajemniczego Bartka, za sprawą którego każdy, bez względu na wiek i płeć, może zajść w ciążę (w spocie znajdziemy ciężarną sześćdziesięciolatkę-hipiskę, a nawet starszego mężczyznę w ciąży).


Przesłanie kampanii sprowadza się do tego, że sprawcą licznych poczęć jest firma BARTEK, która wprost zaraża miłością do dzieci.


Pomysłodawczyni kampanii i reżyserka spotów nie kryje, że kontrowersja była zamierzona: - Mogliśmy pokazać urocze dzieciaczki przechadzające się po łące w bucikach BARTEK, ale wówczas nie wzbudzilibyśmy zainteresowania marką. Popularny aktor w śmiesznym kostiumie, czy starszy pan w ciąży – znacznie lepiej przykuwają uwagę. Jednocześnie nie są „bez sensu”, bo wypełniają przesłanie, że BARTEK promieniuje miłością – wyjaśnia Suzan Giżyńska.


Przyznaje, że punktem wyjścia do stworzenia kampanii był produkt. –Produkt, który odpowiada na potrzeby klientów. Produkt modny i tak dobrze wykonany, że można się w nim zakochać. Na tej bazie zrodził się przekaz, że buty BARTEK wzbudzają emocje, dzięki którym ludzie chcą mieć dziecko i kupić mu buty tej właśnie marki – wyjaśnia Giżyńska.


Dopełnieniem jest kończące spot hasło „BARTEK. Play with it”.


Film viralowy jest pierwszą częścią sagi, która będzie zapraszać konsumentów do zabawy z marką BARTEK.


W procesie produkcji spotów postawiono na jakość – za zdjęcia odpowiedzialny był Waldemar Szmidt, Director of Photography, członek Polish Society of Cinematographers, absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej i autor zdjęć do filmów: „Tajemnica Westerplatte”, „Milczenie jest Złotem”, „Skorumpowani”, „To nie tak jak myślisz Kotku”, „Pokaż Kotku co masz w środku”, „Tajemnica Twierdzy Szyfrów” i do wielu polskich seriali telewizyjnych.


Za realizację kampanii odpowiada firma Icon Group Sp. z o.o.


Organizator akcji: BARTEK S.A. (bartek.com.pl, bartek.com.pl)


Pomysłodawca kampanii, reżyser: Suzan Giżyńska (www.suzan.com.pl)


Agencja odpowiedzialna za projekt: Icon Group Sp. z o.o. (www.icongroup.pl).


Firma Produkcyjna: Icon Films (www.icongroup.pl)


DoP (zdjęcia): Waldemar Szmidt PSC


Spoty (viral i rozwinięcie) znajdą Państwo tutaj:

www.przezbartka.pl

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: Tomasz Kamyk, email:pr@icongroup.pl kom.: +48 662 743 959

Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!