Suma zamówienia

Druga odsłona kampanii reklamowej marki BARTEK

Przed nami druga odsłona kampanii reklamowej marki BARTEK


Z pewnością zauważyli Państwo pierwszą część naszej głośnej kampanii „Przez Bartka”. Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem opinii publicznej, a także ze strony naszych klientów. Dlatego – jeszcze w maju - wchodzimy w nowy etap. W najnowszym spocie w roli głównej wystąpią nasze buciki. Będzie on stonowany, ale nie mniej intrygujący….
 

Nie zdradzamy na razie szczegółów, aby zrobić Państwu niespodziankę. Jedno jest pewne - wraz z tą kampanią rozpoczynamy zmiany, które sprawią, że BARTEK będzie nowoczesny nie tylko na poziomie sposobów produkcji i designu, ale także emocji. Wciąż towarzyszyć nam będzie hasło „BARTEK. Play with it”. Tym samym zapraszamy wszystkich naszych klientów do kolorowego i interesującego świata marki BARTEK.

- Kampanie rozpoczęliśmy od promocji bucików dla najmłodszych, bo z takimi marka się kojarzy. Jednak już sama kreacja była niestandardowa, dzięki czemu chcieliśmy dotrzeć do starszych dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych. Marka ma kojarzyć się z hasłem “Play with it”, bo nie chcemy być tradycyjni, ale chcemy czerpać inspiracje ze świata. Kampania “Przez Bartka” i jej kontynuacja mają zapoczątkować nowe oblicze marki i zachęcać do eksperymentowania z poczuciem humoru– mówi Paweł Bartnicki, prezes firmy BARTEK.

Obecnie znajdujemy się na pewnym etapie strategii , której realizacja rozłożona jest w dłuższym okresie. Dzięki niej chcemy być firmą znaną z dobrej jakości, która dba o stopy dzieci ale równocześnie być marką “cool”, która dorównuje trendom na świecie i jest lubiana przez młodych rodziców i przez nastolatki.

Mamy nadzieję, że nasz najnowszy spot spotka się z Państwa uznaniem i jeszcze bardziej przybliży Państwa do marki emanującej miłością.

Do zobaczenia na ekranie!
„Wszyscy w ciąży przez Bartka” – nowa kampania reklamowa firmy BARTEK.
Poprzedni
„Wszyscy w ciąży przez Bartka” – nowa kampania reklamowa firmy BARTEK.
SKECHERS – znane na świecie lifestyle’owe buty dostępne w wybranych sklepach firmowych BARTEK
Następny
SKECHERS – znane na świecie lifestyle’owe buty dostępne w wybranych sklepach firmowych BARTEK
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!