Suma zamówienia

Inauguracja programu społecznego „BARTEK i o to biega!” – promującego aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Katarzyna Cichopek, Magdalena Steczkowska, Olga Borys, Wojciech Majchrzak i wiele innych osobistości wzięło udział w inauguracji ogólnopolskiej akcji społecznej „BARTEK i o to biega”, której celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu z dzieckiem.

Katarzyna Cichopek, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Dorota Czaja, Aldona Orman oraz wiele innych osobistości wzięło udział w inauguracji ogólnopolskiej akcji społecznej „BARTEK i o to biega”, której celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Gwiazdy spotkały się w C.H. Wola Park w Warszawie i opowiadały o swoich sposobach na aktywne spędzanie czasu oraz wskazywały Fundacje i Domy Dziecka, do których organizator akcji – firma BARTEK - przekaże kilkaset par butów.

W imprezie inaugurującej akcję społeczną „BARTEK i o to biega” udział wzięli m.in.: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Olga Borys oraz Wojciech Majchrzak, Dorota Czaja, Aldona Orman, Artur Chamski, Martyna Kliszewska. Gwiazdy zaproponowały swoje sposoby na aktywność. Dominowały spacery i rezygnacja z samochodu na rzecz roweru. Pływanie i taniec to kolejne propozycje na ruch i dobrą zabawę, najbardziej nietypową okazała się siłownia.

„Brak ruchu to poważne zagrożenie dla prawidłowego rozwoju dziecka, dlatego cieszymy się, że gwiazdy wsparły nasz projekt i zachęcają rodziców oraz dzieci do wspólnej aktywności.” – mówi Katarzyna Nowicka Manager ds. Zarządzania Marką BARTEK.

W trakcie imprezy znane osoby wskazały również Fundacje i Domy Dziecka, do których firma BARTEK przekaże swoje buty, wśród wytypowanych fundacji znalazły się m.in. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Fundacja Dziecięca Fantazja.

Wyjątkową atrakcją spotkania był występ hiphopowej Formacji SHADOW z Akademii Tańca Marcina Hakiela. Młodzi tancerze zaprezentowali się w butach BARTEK z najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2013 – z linii be FLUO. Buty z linii be FLUO to Hit sezonu. Sprężystość i elastyczność zostały przetestowane i są bardzo "cool – jak twierdzą tancerze z Formacji SHADOW.

O akcji:

„BARTEK i o to biega” to program realizowany przez firmę BARTEK S.A., którego celem jest zachęcanie rodziców i dzieci do spędzania czasu wspólnie, w sposób aktywny. Ruch jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój. Dbanie o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci to idea, do której BARTEK przywiązuje ogromną wagę.

\"Kasia Kasia Cichopek i Marcin Hakiel[/caption]    
Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!