Suma zamówienia

Bezpieczne zakupy na bartek.com.pl

Miło nam poinformować, że sklep internetowy BARTEK uzyskał właśnie pozytywną weryfikację w zakresie bezpieczeństwa i ochrony kupującego, został tym samym wyróżniony znakiem jakości Honeste. Znak ten to potwierdzenie, że klienci dokonujący zakupu za pośrednictwem strony bartek.com.pl mogą bezpiecznie składać zamówienia i dokonywać płatności. "Niezwykle ważne jest dla nas komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone i potwierdzone przez niezależną instytucję jaką jest Honeste. - mówi Katarzyna Nowicka, Product and Marketing Manager

Jednocześnie zawiadamiamy Państwa, że Honeste sp. z o.o. rozpoczyna telewizyjną kampanię reklamową promującą udane zakupy online oraz sklepy posiadające Certyfikat Honeste. Spot reklamowy emitowany będzie w dniach 12.11.2012- 30.11.2012 na kanałach Polsat News oraz TV4.

Zachęcamy do obejrzenia linka z reklamą J http://youtu.be/QaPLw678G5w

O Honeste Honeste jako pierwszy w Polsce przeprowadza zamówienia testowe sklepów, które mają lub ubiegają się o patronat. Pracownicy Honeste losowo wybierają sklepy internetowe, a następnie dokonują w nich zakupów on-line. Zakupione towary są zwracane, reklamowane, wymieniane, mówiąc krótko robią wszystko to do czego ma prawo konsument. W ten sposób sprawdzane jest funkcjonowanie wybranego sklepu oraz jego podejście do zwykłego klienta. Zamówienia takie powtarzają się co jakiś czas. Po dalszym procesje weryfikacji, zakładając, że wszystkie nasze wypadają pomyślnie-przyznawany jest znak Honeste.
NOWOŚĆ – KAPCIE BB
Poprzedni
NOWOŚĆ – KAPCIE BB
Inauguracja programu społecznego „BARTEK i o to biega!” – promującego aktywne spędzanie czasu z dzieckiem
Następny
Inauguracja programu społecznego „BARTEK i o to biega!” – promującego aktywne spędzanie czasu z dzieckiem
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!