Suma zamówienia

Już 25 10 2013 w Centrum Riviera w Gdyni otwarcie kolejnego sklepu BARTEK

Już 25 10 2013 w Centrum Riviera w Gdyni będzie miał otwarcie kolejny sklep firmowy BARTEK. To pierwszy sklep BARTEK w Gdyni. Nowo otwarte Centrum handlowe Riviera będzie największym takim obiektem na Pomorzu i jednym z największych w Polsce.
\"Riviera_Gdynia2\"

Już 25 10 2013 w Centrum Riviera w Gdyni będzie miał otwarcie kolejny sklep firmowy BARTEK.

To pierwszy sklep BARTEK w Gdyni. Nowo otwarte Centrum handlowe Riviera będzie największym takim obiektem na Pomorzu i jednym z największych w Polsce.” – mówi Przemysław Nowicki, manager ds. rozwoju sieci.

W ofercie nowego sklepu znajdzie się głównie obuwie marki BARTEK ale również marki obce takie jak UNISA – buty dla dzieci hiszpańskiej marki obuwniczej, obuwie Emu, otulacze dla dzieci, które jeszcze nie chodzą marki Pure North jak również asortyment uzupełniający w postaci tekstylnych kapcie ze skórzana wkładką profilowaną - bb oraz skarpetki.

„Aktualnie jesteśmy w trakcie najważniejszego dla nas sezonu - sprzedaż obuwia zimowego. Ponadto w sieci trwa wyprzedaż wybranych modeli jesiennych zatem mamy nadzieję, że mieszkańcy miasta i okolic odwiedzą sklep i skorzystają z zakupów naszego obuwia pracują.” – dodaje Nowicki.
Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!