Suma zamówienia

Łap okazje! Teraz kupisz druga parę butów za -30%

REGULAMIN PROMOCJI „DRUGA PARA -30%”

Postanowienia ogólne
 

1.Organizatorami akcji promocyjnej „Druga para -30%” jest:
 

BARTEK S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, ul. gen. K. Sosnkowskiego 83, 05-300 Mińsk Mazowiecki. 2. Akcja Promocyjna „Druga para -30%” zwana dalej Promocją obowiązuje w dniach 27.09.2016 – 02.10.2016, z zastrzeżeniem punktu 1. Warunki i zasady udziału w promocji. 3. Promocja obowiązuje tylko w salonach stacjonarnych BARTEK na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Lista sklepów znajduje się na stronie www.bartek.com.pl . 4. Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach promocji, jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego1.

Warunki i zasady udziału w promocji

1. Czas trwania promocji obejmuje okres 27.09.2016 – 02.10.2016 Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania promocji. 2. Każda osoba, o której mowa w pkt. 4 Postanowień Ogólnych Regulaminu, która w okresie trwania Promocji dokona zakupu dwóch par obuwia marki BARTEK, spośród obuwia przeznaczonego do sprzedaży promocyjnej, dostępnego w danym sklepie, ma możliwość zakupu drugiej pary z rabatem -30% wg poniższego schematu. 3. Obuwie promocyjne BARTEK to, półbuty i trzewiki, zimowe modele oraz ortopedia Przykładowe zakupy promocyjne: JESIEŃ+ ZIMA – upust 30% na ZIMOWĄ, droższą parę JESIEŃ+ JESIEŃ– upust 30% na tańszy model ZIMA + ZIMA – upust 30% na tańszy model 4. Udzielony rabat z tytułu Promocji „Druga para -30%” nie łączy się z innymi promocjami oraz strefami wyspowymi, jakie mogą być udzielane w salonach marki BARTEK. 5. W Promocji „Druga para -30%” nie biorą udziału: Marki Obce, asortyment dodatkowy, kapcie, baletki niechody oraz danielki 6. Rabat musi zostać zrealizowany w momencie dokonywania zakupu. Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego. Po wystawieniu dokumentu fiskalnego nie ma możliwości skorzystania Promocji. 7. Zwielokrotnienie ilości zakupów nie uprawnia klienta do uzyskania rabatu wyższego niż 30% na drugą parę. 8. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że przy każdych zakupach w salonie dokona zakupu przynajmniej 2 par obuwia. 9. Salony BARTEK w Promocji „Druga para -30%” dopuszczają możliwość wymiany lub zwrotu towaru, na który został udzielony rabat (druga para) z zachowaniem postanowień Regulaminu Wymiany i Zwrotów dostępnego w salonach BARTEK. W przypadku zwrotu produktu/produktów, na zakup których został udzielony rabat zgodnie z powyższymi postanowieniami, salon BARTEK zwraca tylko i wyłącznie cenę rzeczywiście uiszczoną za zakupiony/e produkt/produkty. Możliwa jest wymiana w przypadku pary pierwszej zakupionej w ramach tej promocji zgodnie z Regulaminem Wymiany i Zwrotów, natomiast w przypadku zwrotu możliwy jest zwrot obu par zakupionych w ramach promocji, pary na który został udzielony rabat lub zwrot pary pierwszej z równoczesnym anulowaniem rabatu na druga parę i wyrównaniem różnicy przez Kupującego.

Postanowienie końcowe

10. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.bartek.com.pl oraz w salonach BARTEK. 11. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.bartek.com.pl oraz udostępniana w formie pisemnej informacji w salonach. 12. Biorąc udział w promocji Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady promocji określone w regulaminie 13. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.   1 Art. 221 Kodeksu cywilnego - Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową
Już 25 10 2013 w Centrum Riviera w Gdyni otwarcie kolejnego sklepu BARTEK
Poprzedni
Już 25 10 2013 w Centrum Riviera w Gdyni otwarcie kolejnego sklepu BARTEK
Łap okazje! Teraz kupisz druga parę butów za -50 zł
Następny
Łap okazje! Teraz kupisz druga parę butów za -50 zł
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!