Suma zamówienia

TWOJE DZIECKO BEZPIECZNE NA DRODZE W BUTACH BARTEK

Buty BARTEK z najwyższej jakości elementami odblaskowymi gwarantują, że dzieci są widoczne na drodze. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu BARTEK – zapoznanie się z ofertą modeli z elementami odblaskowymi. Na kupujących czeka miły prezent.
\"odblaski\"

 

Z ODBLASKAMI BEZPIECZNIEJ !

 

Buty BARTEK z najwyższej jakości elementami odblaskowymi gwarantują, że dzieci są widoczne na drodze, zwiększając tym samym ich bezpieczeństwo, jak i innych, zmotoryzowanych uczestników ruchu. Dzięki elementom odblaskowym wszytym w obuwie –na zapiętkach, z boku bucików i na noskach (w zależności od modelu) –widoczność dziecka znacznie się zwiększa. Pasek odblaskowy umieszczony na bucie sprawia, że dziecko jest widoczne w świetle reflektorów z odległości nawet 150-250 metrów. Taki „świecący” punkt zwraca uwagę kierowcy i wzmaga jego czujność. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu BARTEK – zapoznanie się z ofertą modeli z elementami odblaskowymi. Na kupujących czeka miły prezent.  

REGULAMIN PROMOCJI „NAKLEJKA W PREZENCIE”  

Postanowienia ogólne  
 

1. Organizatorem Promocji „„NAKLEJKA W PREZENCIE” jest BARTEK SA. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim (05-300) ul. Sosnkowskiego 83.
2. Promocja prowadzona jest pod nazwą „„NAKLEJKA W PREZENCIE”
3. Zasięg Promocji ogranicza się do oficjalnego sklepu internetowego BARTEK oraz do sieci sklepów firmowych BARTEK.
4. Czas trwania Promocji obejmuje okres od 30.08.2014 r. do wyczerpania zapasów naklejek przeznaczonych na promocję.
5. Promocja przeznaczona jest dla odbiorców detalicznych.

Warunki i zasady udziału w promocji


1. Każdy klient, który w okresie trwania Promocji dokona zakupu asortymentu dostępnego w sklepie internetowym BARTEK lub w dowolnym sklepie firmowym na kwotę większą niż 100 zł brutto otrzyma NAKLEJKĘ NA AUTO W PREZENCIE.
2. Promocją objęty jest cały asortyment dostępny w sklepie internetowym BARTEK oraz w sklepach firmowych.
3. Towar zakupiony w Promocji podlega wymianie i zwrotom na zasadach zgodnych z Regulaminem Wymiany i Zwrotów dostępnym na stronie internetowej www.bartek.com.pl oraz w sklepach stacjonarnych.
4. Prezent przyznawany jest po stwierdzeniu przez pracownika sklepu BARTEK, iż zostały spełnione wszystkie warunki formalne.
5. Promocja łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
6. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.  

Postanowienia końcowe


1. Udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.bartek.com.pl

Bartek logo
Autor artykułu: BARTEK S.A. Polska marka z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dziecięcego zapewniającego prawidłowy rozwój stopy dziecka.
Zobacz więcej artykułów
Zobacz wszystkie artykuły
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostarczamy zamówienie w 2-5 dni roboczych

Darmowy zwrot

Darmowy zwrot

dla zarejestrowanych użytkowników

Odroczone płatności

Odroczone płatności

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dołącz do newslettera i otrzymaj rabat 10% na pierwsze zakupy!